Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: pomoć-aprilia sr r  (Posjeta: 737 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mirano

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Senj
  • Moj Skuter: aprilia sr r
  • MojSetup: malossi sport 70
  • MojSpuh: leovinci RR
pomoć-aprilia sr r
« : 04 Travanj, 2009, 14:43:52 »
sastavio sam prije 3 tjedna skut, na njemu je malossi sport, leovince RR,multivar,delta,malossi kevlar,phbg 19 bs, a radilicu nisam mijenjo nego samo ležaje(skf C3).motor je dobro radio i nisam ga ganjao...kako sam u rijeci na faxu nisam ga vozio puno već jedno tri,četiri dana i prešo možda 200 km...sada dok mi motor radi na leru čuje se jako lupanje u prednjem djelu blokova, a i temp mi nakon dvije,tri min naraste do kraja i na displayu mi se pali crvena lampica(kao neka opasnost,od pregrijavanja).....kada krenem nakon par metara se ugasi ta lampica, o temp padne na minimum...jednostavno.motor ide i sve ali jako lupkanje se osjeti......neznam što da napravim...motor mi je satavljao prijatelj koji je vlasnik jednog moto servisa(aprilia i kawasaki).....trenutno nije u hr tako da neznam što bi moglo bit....dal neko pretpostavlj što je,dal su ležaji radilice ili....
unaprjed hvala
M  o  t  o    R  a  c  i  n  g    K  l  u  b    S  E  NJ

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: pomoć-aprilia sr r
« Odgovori #1 : 04 Travanj, 2009, 14:46:29 »
provjeri prvo variomat i sve u njemu, tj. stanje rolica i klizaca, a onda ako nastavi provjeri lezaje radilice, a to za temp. ne znam...
imas PM
« Zadnja izmjena: 04 Travanj, 2009, 14:53:46 Drnda-1 »
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Losinj

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1406
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Republika Losinj -- Rijeka
  • Moj Skuter: F15 Ducati 70RR
  • MojSetup: budzen
  • MojSpuh: Yasuni R BlackEdition
Odg: pomoć-aprilia sr r
« Odgovori #2 : 04 Travanj, 2009, 17:56:00 »
da se nadovezem na klegu drndavnog :icon_biggrin:


skini variomat i uvati malo pa klimaj radilicu da vis dal je lezaj otisel,meni je bilo isto
▀█▀ █ ▀█▀ ███ ™