Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Dellorto 19-pitanje  (Posjeta: 922 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline rolly

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 244
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opatija
  • Moj Skuter: Gilera ST300
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
Dellorto 19-pitanje
« : 24 Ožujak, 2009, 11:37:31 »
Evo nabavio sam dellorto phbg 19 bs i stavio ga na skuter i trokira mi na 1/4 gasa,al zvuči onako ko da ima previše benzina,neznam koja je gore igla jer se nevide više slova,a ler dizna mi je 50...mislim da je to malo prevelika dizna pa me zanima koja dizna inače ide gore,probao sam ga štelat(namješto iglu i vijak smjese) al jednostavno se nikako nemogu rješit tog trokiranja na četvrtini gasa..zanima me kolka ler dizna bi trebala bit gore i koja je najbolja igla za taj karb?

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dellorto 19-pitanje
« Odgovori #1 : 24 Ožujak, 2009, 11:46:53 »
ak možeš nabavit stavi W7 iglu ona je deblja i onda štelaj diznu i visinu igle..
ler 50 je ok sa debljom iglom, ak je W16 onda je prevelika dizna 50..
na mom je bila 42..
i pogledaj klipić, nabavi 40 ili 50 klipić i onda možeš sve fino uštelat..

Offline rolly

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 244
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opatija
  • Moj Skuter: Gilera ST300
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
Odg: Dellorto 19-pitanje
« Odgovori #2 : 24 Ožujak, 2009, 12:08:46 »
Pa vjerojatno i je w16 zato ga i zeza to...klipić je 40,u biti samo bi trebalo tu ler diznu nabavit manju,kao što je tebi bila 43..pitanje je samo kako doći do nje,ovdje u mojim krajevima dizne su tabu tema

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Dellorto 19-pitanje
« Odgovori #3 : 24 Ožujak, 2009, 12:30:02 »
Ako se karb zove "BS", ako ler diza 50, a klipic 40, onda sam siguran da je igla W7 u tom karbu.
Ako vec ne mozes procitati sa nje oznaku, daj je onda slikaj (makro nacina slikanja da bude ostro) pa cu ti moci to potvrdit jer je igla specificna.

Pretpostavljam da je glavna diza85 sto je u redu.

Rupa na koju zrak ulazi u airbox bi trebala biti oko 20mm.

Seraficem smjese dotjeraj trokiranje u normanlu okretanjem u desno. Na mom karbu koji je identican tvojem je serafic na 1.5-2 kruga. Ovisno o godisnjem dobu, ali kod tebe moze biti da treba i manje.

Offline rolly

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 244
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opatija
  • Moj Skuter: Gilera ST300
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
Odg: Dellorto 19-pitanje
« Odgovori #4 : 24 Ožujak, 2009, 21:43:54 »
Glavna dizna je 73,airbox je probušen po malossi instrukcijama,ako je to w7 onda bi ga sigurno naštelao jer sam probao sve žive kombinacije,ja sam mislio uzet manju ler diznu i drugu iglu w 16,jer u biti ja ni neznam dali je to original igla koja bi trebala biti u tom karbu,uglavnom nemogu je ni slikat jer mi se zagubila popodne :angry7: