Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: da ga bacim u savu ili jos ima nade?????  (Posjeta: 3258 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ARNEL

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: generic,xor
da ga bacim u savu ili jos ima nade?????
« : 02 Ožujak, 2007, 16:21:34 »
vozim xor 50ccm,stavio sam spulju top performa rezonantni,navodno mi je lik skinuo u servisu blokadu,ali g#vn% jedva navuce 63 po mome satu, :ludlud: stavio sam malossijeve rolice 4,8 i to je to.Jel to moze ici brze.a da ne stavljam kit,mislim vidio sam da roby44 stavlja,pa me zanima i ta varijanta,ljudi pomozite jer nemrem ulovit idiote u autima koji mi oduzimaju prednost, :cussing: tnx :toothy9: :toothy9: :toothy9:

Offline AeRRox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 436
  • Spol: Muški
  • Minarelli
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Minarelli
Odg: da ga bacim u savu ili jos ima nade?????
« Odgovori #1 : 02 Ožujak, 2007, 16:52:50 »
Mislim da ces morati uloziti puno truda i novaca da bi ti skuter isao, ali to ti opet nece biti maximum...

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: da ga bacim u savu ili jos ima nade?????
« Odgovori #2 : 02 Ožujak, 2007, 17:04:06 »
vozim xor 50ccm,stavio sam spulju top performa rezonantni,navodno mi je lik skinuo u servisu blokadu,ali g#vn% jedva navuce 63 po mome satu, :ludlud: stavio sam malossijeve rolice 4,8 i to je to.Jel to moze ici brze.a da ne stavljam kit,mislim vidio sam da roby44 stavlja,pa me zanima i ta varijanta,ljudi pomozite jer nemrem ulovit idiote u autima koji mi oduzimaju prednost, :cussing: tnx :toothy9: :toothy9: :toothy9:

prvo i osnovno,stavi si vario novi. ovaj ti je cista blokada. tu ces dobit najvise!
ili dodi na neko nase okupljanje, pogledaj si malo kak moj ide, pa ak si zadovoljan slozi si....
ja uskoro mijenjam prijenos a prodavat cu variomat, ak ces bit zainteresiran dam jeftino.

i u servisu ti sigurno nisu diznu na karbu promijenili, serijska ti je 54. treba maknut i lulicu na airboxu. tak da auspuh ko da i nemas.
« Zadnja izmjena: 02 Ožujak, 2007, 17:48:30 roby44 »

Offline B.U.R.E

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 20
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: da ga bacim u savu ili jos ima nade?????
« Odgovori #3 : 02 Ožujak, 2007, 19:39:21 »
evo ti jedan savjet prodaj taj motor jer to nabrijavanje 50 ccm je bacanje novaca nikad od toga nista kupi si 150 sr ili 180 sp,koliko love bacis na te glupost auspuh variomat kit itd.. bolje ti je kupit runnera ili sr pa se vozis ko covijek :dontknow:
SP 172 Killer

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: da ga bacim u savu ili jos ima nade?????
« Odgovori #4 : 02 Ožujak, 2007, 19:44:44 »
evo ti jedan savjet prodaj taj motor jer to nabrijavanje 50 ccm je bacanje novaca nikad od toga nista kupi si 150 sr ili 180 sp,koliko love bacis na te glupost auspuh variomat kit itd.. bolje ti je kupit runnera ili sr pa se vozis ko covijek :dontknow:


pa meni je veca fora kad nabrijana pedesetka prati neki jaci skuter


a i uzmi u obzir da nekima starci ne daju jaci skuter,pa nemaju drugog izbora ili im je jednostavno uzivancija slagat

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: da ga bacim u savu ili jos ima nade?????
« Odgovori #5 : 02 Ožujak, 2007, 19:46:45 »
evo ti jedan savjet prodaj taj motor jer to nabrijavanje 50 ccm je bacanje novaca nikad od toga nista kupi si 150 sr ili 180 sp,koliko love bacis na te glupost auspuh variomat kit itd.. bolje ti je kupit runnera ili sr pa se vozis ko covijek :dontknow:

a i to sto kazes...
al buduci da ja nemam vozacku 50ka mi je sve sto mogu imat. a ima i gusta kad peres 125ice  :toothy12:

Offline AeRRox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 436
  • Spol: Muški
  • Minarelli
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Minarelli
Odg: da ga bacim u savu ili jos ima nade?????
« Odgovori #6 : 02 Ožujak, 2007, 20:34:18 »
evo ti jedan savjet prodaj taj motor jer to nabrijavanje 50 ccm je bacanje novaca nikad od toga nista kupi si 150 sr ili 180 sp,koliko love bacis na te glupost auspuh variomat kit itd.. bolje ti je kupit runnera ili sr pa se vozis ko covijek :dontknow:


pa meni je veca fora kad nabrijana pedesetka prati neki jaci skuter


a i uzmi u obzir da nekima starci ne daju jaci skuter,pa nemaju drugog izbora ili im je jednostavno uzivancija slagat

 :icon_thumright:

Offline B.U.R.E

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 20
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: da ga bacim u savu ili jos ima nade?????
« Odgovori #7 : 02 Ožujak, 2007, 21:45:52 »
pazi ovo stavim na runnera 180 glavu variomat gljivu diznu bijeli centralni plave na kvacilo i rolice 12.5g i varioma mi prereze crijevo od ulja koje ide u uljnu pumpu i zariba mi klip i cilindar tad sam poludio.imas 50 ccm stavi masinu 180 i vozis i dalje isti motor starci vraga znaju :icon_thumright:
SP 172 Killer

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: da ga bacim u savu ili jos ima nade?????
« Odgovori #8 : 03 Ožujak, 2007, 14:22:11 »
pazi ovo stavim na runnera 180 glavu variomat gljivu diznu bijeli centralni plave na kvacilo i rolice 12.5g i varioma mi prereze crijevo od ulja koje ide u uljnu pumpu i zariba mi klip i cilindar tad sam poludio.imas 50 ccm stavi masinu 180 i vozis i dalje isti motor starci vraga znaju :icon_thumright:
nije to baš jeftino ulaganje  :dontknow:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!