Tehnički kutak > Tuning skutera
AIRSAL t6
hac:
airsalovi cilindri nisu loši,problem su klipovi lošije kvalitete,zna bit problema sa brtvama.....tu ti je baš koliko love toliko muzike
doritos:
ma gledam sta cu privremeno staviti, nest kemijam i tak imam malossi sport, due+ i dosadni su vec...htjeo bih nesto novo probati...ap top je imao taj airsal t6 i kaze da ima jako dobru snagu i da je fakat dobar jer ima 2 karike a ne 1 karika i vrtnja, trganje itd..
hac:
je da je jeftin kit relativno al mislim da ne vredi te novce....pogledaj si novu liniju motoforca,oni imaju slične cilindre mislim da su bolje kvalitete
doritos:
gledao sam motorforce i moram priznati da jako dobro zgleda a sad kolko je dobar i performanse...hm,da :icon_scratch:
DaBo:
Ja imam airsal t6 kit. To je kit sa JEDNOM karikom. Čista sportiva.. :headbang: Stvarno je jak. Nepostiže veelike brzine al zato čupa.
Navigacija
[0] Lista Poruka
Idi na punu verziju