Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Cpi Oliver  (Posjeta: 1661 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline boleee

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 110
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banja Luka
  • Moj Skuter: Cpi - Oliver
  • MojSpuh: ZX
Cpi Oliver
« : 05 Ožujak, 2009, 10:58:03 »
Cao svima ...jednom sam bio postavljao pitanje u vezi kita bla bla bla dobio sam finih odgovora ..nazalos nemogu naci ovdje temu il sam corav al nema veze ..skupio sam dosta novca i sad moj majstor koji mi odrzava motor itd ima znaci svojih motora

od aeroxa,speedfight,gillera,, i sad nesto je friziro nesto ne uglavnom prodaje i ovih dana mi je rekao da planira da frizira i Cpi Olivera al svog kaze da stavlja

Klip 47 , cilindar ce sirit, novi karb 24 , auspuh i sad da nenabrajam , a meni uopste nije rekao one kitove sto mi je vecina preporucila vec je reko da stavim

43 klip ,prosirim cilindar , auspuh vec imam , dobar karb , i da si uzmem remen jer je ovaj vec polako strgan (mislim ruku na srce ja necu da uzimam nesto jace jer to povlaci radilicu i druge stvari koje bi morao kupovati kvacilo itd)

zanima me vase misljenje kad bi stavio ovo sto je rekao dal da se uzdam u to il ce motor sto kazu "za par dana umjet"

 ??? ???
O_o

Offline 180fxr

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2139
  • Spol: Muški
  • MF team- - 091/5983/707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: SP180 & VXR180
Odg: Cpi Oliver
« Odgovori #1 : 05 Ožujak, 2009, 11:09:04 »
cilindar nikako nemoj brusit i jebat neg kupi kit i bok....
PRODAJEM TUNING I STYLING DIJELOVE ZA SVE SKUTERE    (PM,MSN)

            

Offline Po?etnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runnera 50
Odg: Cpi Oliver
« Odgovori #2 : 05 Ožujak, 2009, 11:11:49 »
bas to ... krenuo sam pisat... uzmi malossi sport/polini sport/ trophy ... ili cak i replicu ovisi koji je tocno tvoj setup...  busenje cilindra mozes, ali klipovi koji se rade za specijale najcesce su dosta losi... zato bolje odjednom uzet kit gdje imas kvalitetu, a taj tvoj majstor neka ti obradi kanale i to... problema ne bi trebalo biti!

Offline DaBo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 528
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Donji Miholjac- Velika Gorica
  • Moj Skuter: Kymco S9RR 70
  • MojSetup: Airsal T6 70
Odg: Cpi Oliver
« Odgovori #3 : 05 Ožujak, 2009, 11:27:02 »
Za neki base kit ti netreba radilica i ostale stvari..ako se dobro uštela i pazi kak se vozi sve to može duugo dugo trajat. U svakom slučaju ako imaš novce zašto opće i raspravljat o širenju kad možeš kupit kit koji složiš i pali. Znači spuh, veći karb i neki od gore navedenih kitova.. :icon_thumright: :icon_thumright:
.....:::::2fast4you:::::.....

Offline boleee

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 110
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banja Luka
  • Moj Skuter: Cpi - Oliver
  • MojSpuh: ZX
Odg: Cpi Oliver
« Odgovori #4 : 05 Ožujak, 2009, 12:02:26 »
ma pazi :

novac mislim da nece prestavljat nikakvu prepreku ali

ja vec imam auspuh , jedna stvar manje rjesena , druga stvar karb sam mislio od 17 pa nadalje ..uzet neki polovan od kojeg motora neznam mozda piaggio il runner nije vazno samo stavicu ja veci karb sigruno

a za kit cu se odlucit koji i kako i jedino me zanima a niko mi jos nije dao odgovor , dali stavljanjem klipa veceg  [ pola milimetra il milimetar ] i kod tokara prosirivanjem cilindra , uz karb i auspuh (dobija se sigruno na svemu)  hoceli motor moci izdrzat tj da nerikne odma

to me zanmima samo ...a lako cu ga ja frizirat :D
 
O_o

Offline DaBo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 528
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Donji Miholjac- Velika Gorica
  • Moj Skuter: Kymco S9RR 70
  • MojSetup: Airsal T6 70
Odg: Cpi Oliver
« Odgovori #5 : 05 Ožujak, 2009, 12:10:47 »
ma pazi :

novac mislim da nece prestavljat nikakvu prepreku ali

ja vec imam auspuh , jedna stvar manje rjesena , druga stvar karb sam mislio od 17 pa nadalje ..uzet neki polovan od kojeg motora neznam mozda piaggio il runner nije vazno samo stavicu ja veci karb sigruno

a za kit cu se odlucit koji i kako i jedino me zanima a niko mi jos nije dao odgovor , dali stavljanjem klipa veceg  [ pola milimetra il milimetar ] i kod tokara prosirivanjem cilindra , uz karb i auspuh (dobija se sigruno na svemu)  hoceli motor moci izdrzat tj da nerikne odma

to me zanmima samo ...a lako cu ga ja frizirat :D
 
Pa neće ti riknit odmah al ima kraći vijek trajanja nego kit koji kupiš.
.....:::::2fast4you:::::.....

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Cpi Oliver
« Odgovori #6 : 05 Ožujak, 2009, 15:14:51 »
koji spuh imas opce jbt...
i kolko imas para

Offline boleee

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 110
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banja Luka
  • Moj Skuter: Cpi - Oliver
  • MojSpuh: ZX
Odg: Cpi Oliver
« Odgovori #7 : 07 Ožujak, 2009, 12:02:27 »
imam polinijev

nekih 200 - 250 E
O_o

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Cpi Oliver
« Odgovori #8 : 07 Ožujak, 2009, 13:30:59 »
imam polinijev

nekih 200 - 250 E
koji polinijev spuh ?? funky ,for race ....
za 250e
fino kupis kit to ti je nekih 100-150e zavisi
i ostane ti para za polovan karb 17,5-19 , nekih 50e
i taman 50e za remen i rolice  :icon_thumright:

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Cpi Oliver
« Odgovori #9 : 08 Ožujak, 2009, 12:42:01 »
na cpi oliver citiy pase neki malossi zracnjak 12mm bolcna 70ccm 850kn netribas nista oko radilice dirat to ti je 120e

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Cpi Oliver
« Odgovori #10 : 08 Ožujak, 2009, 20:22:25 »
Cao svima ...jednom sam bio postavljao pitanje u vezi kita bla bla bla dobio sam finih odgovora ..nazalos nemogu naci ovdje temu il sam corav al nema veze ..skupio sam dosta novca i sad moj majstor koji mi odrzava motor itd ima znaci svojih motora

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=13914.0