Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Minareli AC - LC  (Posjeta: 6174 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: Minareli AC - LC
« Odgovori #20 : 05 Ožujak, 2009, 14:54:57 »
uh...malo je zajebanije nego sto sam mislio, tj mislio sam da ima manje djelova....

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Minareli AC - LC
« Odgovori #21 : 05 Ožujak, 2009, 15:27:49 »
I ako se ne varam, zaboravljeno je reći da ima jedan mali štiftić koji prolazi kroz bolcnu propelera sa strane magneta koji osigurava da se taj plastični rotor vodene pumpe ne vrti u prazno  :icon_thumright:


I da, to je ovaj poklopac sa slike. I između dolazi brtva (gumica)  :icon_thumright:

Gle, nije komplicirano. Puno djelova je nabrojeno, a većina je po par kuna (šerafi, gumice...) Najskuplje te dođe vodena pumpa, poklopac i kiler. I naravno termogrupa. Ostalo je sve više-manje...  :icon_tongue:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: Minareli AC - LC
« Odgovori #22 : 05 Ožujak, 2009, 16:08:02 »
Ma znam da te sitnice nisu toliko skupe, nego gdje ih naci, bolje da ti ne pricam kakva je vamo situacija, ima svega par radnji gdje bih nesto djelova mogao naci, ali radnici u njima ne znaju ni sta su to rolice a kamoli sto drugo....A ovako preko foruma bi mogao naci termogrupu,kiler i tako neke da kazem ozbiljnije djelove, a te sitnice dosta tesko...

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Minareli AC - LC
« Odgovori #23 : 05 Ožujak, 2009, 16:25:42 »
što se tiče sitnica imaš komplet reparatur set motoforce na SA, košta 20ak eura i sve dobiješ s time, treba ti dekl vodene i taj mali dio di se priključuju crijeva.

šarafe na magnet što idu isto imaš za uzet na SA..
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Minareli AC - LC
« Odgovori #24 : 05 Ožujak, 2009, 16:31:58 »
što se tiče sitnica imaš komplet reparatur set motoforce na SA, košta 20ak eura i sve dobiješ s time, treba ti dekl vodene i taj mali dio di se priključuju crijeva.

šarafe na magnet što idu isto imaš za uzet na SA..

Htel sam mu upravo to napisat... Daj uspori malo  :jerk:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: Minareli AC - LC
« Odgovori #25 : 05 Ožujak, 2009, 18:09:24 »
Aha, znaci u tih 20ak eura dodju sve te sitnice koje je dhorvat nabrojao(jel svi ti lezajevi,sarafi, gumice...), i ti sarafi nevjerujem da su skupi, isto par eura....E sad me interesuju otprilike cijene za ostalo: Za deklo vodene, ovaj malo dio za crijeva, vodenu pumpu, cilindar i glavu bez klipa, kiler,posuda, .... nadam se da sam sve nabrojao, mislim na polovne djelove..

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Minareli AC - LC
« Odgovori #26 : 05 Ožujak, 2009, 19:11:58 »
Aha, znaci u tih 20ak eura dodju sve te sitnice koje je dhorvat nabrojao(jel svi ti lezajevi,sarafi, gumice...), i ti sarafi nevjerujem da su skupi, isto par eura....E sad me interesuju otprilike cijene za ostalo: Za deklo vodene, ovaj malo dio za crijeva, vodenu pumpu, cilindar i glavu bez klipa, kiler,posuda, .... nadam se da sam sve nabrojao, mislim na polovne djelove..


ovaj malo dio za crijeva ti zajedno dođe sa poklopcem - 73€
http://en.scooter-attack.com/shop/artikel.php?s=&artnr=T9911080&modell=20&l=navigation

novi kiler - 100€
http://en.scooter-attack.com/shop/artikel.php?s=&artnr=A-RADIATORSTR8&modell=20&l=navigation

nova vodena pumpa (komplet) - 12€
http://en.scooter-attack.com/shop/artikel.php?s=&artnr=MF96.16601&modell=20&l=navigation

nova motoforce termogrupa 50ccm - 81€
http://en.scooter-attack.com/shop/artikel.php?s=&artnr=MF20.16607&modell=20&l=navigation

zbroji i podijeli sa 2  :icon_biggrin:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Minareli AC - LC
« Odgovori #27 : 05 Ožujak, 2009, 19:13:20 »
ako se potrudiš možeš i ispod 1000 kuna nać sve, zajedno sa sitnicama koje ti trebaju a nisu tu nabrojane
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: Minareli AC - LC
« Odgovori #28 : 05 Ožujak, 2009, 19:29:15 »
Vjerujem da se deklo vodene zajedno sa dijelom za crijeva moze polovan i za 30-ak eura naci, kiler isto polovni bi trebao mozda i jeftiniji od 50 da bude, boca za vodu nevjerujem da je nesto skupa...A jel ova vodena pumpa sto je ovdje 12 eura, jel na to mislio gumy kad je rekao 20-ak ili je to jos nesto drugo....

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Minareli AC - LC
« Odgovori #29 : 05 Ožujak, 2009, 19:40:35 »
Vjerujem da se deklo vodene zajedno sa dijelom za crijeva moze polovan i za 30-ak eura naci, kiler isto polovni bi trebao mozda i jeftiniji od 50 da bude, boca za vodu nevjerujem da je nesto skupa...A jel ova vodena pumpa sto je ovdje 12 eura, jel na to mislio gumy kad je rekao 20-ak ili je to jos nesto drugo....

Kod nas je cijena čak i do 180 kuna. Tak da to varira.

Sad u oglasnik i traži. Kiler je bitno da ne pušta nigdje i probaj nać da nije krpan... crijeva trebaš, koju termogrupu misliš kupiti? Serijsku ili kit (kit pretpostavljam), taj poklopac probaj nać ako netko isto prodaje minarelli LC u djelovima (znači malaguti phantom i firefox..., yamaha aerox i jog RR, Aprilia SR do 98 ak se ne varam, i drugi...)
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: Minareli AC - LC
« Odgovori #30 : 05 Ožujak, 2009, 19:48:12 »
Za sad bih isao na serisku termogrupu posto nemam para za kit, a i posto mi motor nije radjen da bude LC ima jos nekih prepravki (konkretno ovaj fabricki far ce morati da ide vani posto je preveliki a planiram da na dno rupe stavim one male fareve od malagutija f15 firefox a ostatak rupe da iskoristim za dotok vazduha na kiler), a i ako bih isao na kit morao bih makar za pocetac auspuh i karb zamjenit, a za to vec nemam para, nego cu vjdet pomalo da pocnem skupljat djelove, neke sitnije,jeftinije da uzmem nove, a ostalo polovno, pa da sredjujem...

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Minareli AC - LC
« Odgovori #31 : 06 Ožujak, 2009, 01:28:16 »
Za 800 kn crijeva kompletna vodena pumpa sa deklom i hladnjak, ja sam dobivo takvu ponudu
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Minareli AC - LC
« Odgovori #32 : 06 Ožujak, 2009, 02:04:06 »
de lol nabavis to za 350 400 kn MAX

hladnjak 200, posuda 50 i pumpa 100-150

jos 20 kn da kupis armirana crijeva i 20 kn za 6 selni i to je to :) kakih 800 kn lol

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Minareli AC - LC
« Odgovori #33 : 06 Ožujak, 2009, 02:25:07 »
de lol nabavis to za 350 400 kn MAX

hladnjak 200, posuda 50 i pumpa 100-150

jos 20 kn da kupis armirana crijeva i 20 kn za 6 selni i to je to :) kakih 800 kn lol
dječko je tražio cifre, ja sam dobio takvu ponudu al ti si i radio to tak da...
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Minareli AC - LC
« Odgovori #34 : 06 Ožujak, 2009, 02:29:15 »
pa kazem to su realne cijene za to... max 50 kn jos gore al sve preko je kradja... naravno pricamo o kupnji koristenih djelova :)