Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Fucking SP ne pali OPET!!!  (Posjeta: 8186 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline 180fxr

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2139
  • Spol: Muški
  • MF team- - 091/5983/707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: SP180 & VXR180
Odg: Fucking SP ne pali OPET!!!
« Odgovori #60 : 18 Veljača, 2009, 12:11:31 »
vec sam rekao da je mokra!!!   e vidis sad..... chupsy mi brije nes da je eg za sportske motore a ne serijalu... ivkulja vice stavi eg gore.... pa bog vas... i kog da slusam??  :angry9:
PRODAJEM TUNING I STYLING DIJELOVE ZA SVE SKUTERE    (PM,MSN)

            

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: Fucking SP ne pali OPET!!!
« Odgovori #61 : 18 Veljača, 2009, 12:15:00 »
zato sto sam ja na serijali non stop vozio na br9eg koja je ekvivalentna champio rn2c a ona bi trebala po katalogu ic na serijalu
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline Chupsy

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nexus 300
  • Moja Kaciga: Schuberth S2
Odg: Fucking SP ne pali OPET!!!
« Odgovori #62 : 18 Veljača, 2009, 15:26:01 »
zato sto sam ja na serijali non stop vozio na br9eg koja je ekvivalentna champio rn2c a ona bi trebala po katalogu ic na serijalu

netočno, http://www.ngk.com/results_cross.asp?pid=rn2c&x=0&y=0&seenCrossWarning=1

on ima motor koji je u fazi sastavljanja, znači treba mu topla i pouzdana svijećica koju nesmeta zapljuskivanje ulja i benzina
znači ona EG ili EGV sa tankom elektrodom mu nikak nepaše
« Zadnja izmjena: 18 Veljača, 2009, 15:29:46 Chupsy »
Servis skutera "sporo i kvalitetno"
kodiranje kljuceva, popravak ECU itd itd...
0958142029

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: Fucking SP ne pali OPET!!!
« Odgovori #63 : 18 Veljača, 2009, 15:50:14 »
netočno, http://www.ngk.com/results_cross.asp?pid=rn2c&x=0&y=0&seenCrossWarning=1

on ima motor koji je u fazi sastavljanja, znači treba mu topla i pouzdana svijećica koju nesmeta zapljuskivanje ulja i benzina
znači ona EG ili EGV sa tankom elektrodom mu nikak nepaše


je je u pravu si,sorri... uvjek se zaj**** kod tog es eg:) ljudski je grijesiti hehehe

mada sam ja stavio platinum cim sam generalku napravio i nije crkla,a zasolio sam cilindar uljem:)
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Fucking SP ne pali OPET!!!
« Odgovori #64 : 18 Veljača, 2009, 16:07:48 »
sorry na off...ali ima veze sa svjecicama ...rece mi frend ..posto sam sve uradio sad generalno ..kaze da je bolje da ne stavljam odma iridum svjecicu gore...barem prvih 500km dok se ne razradi da stavim obicnu npr Ngkbr9es ...a poslije toga tek iridumku..??? jel upravu i zasto je bolje stavit obicnu svjecicu ??rijec i runneru sa sport 70 i yasuni r ,karb 17.5
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Fucking SP ne pali OPET!!!
« Odgovori #65 : 18 Veljača, 2009, 16:37:07 »
i napravi tako... iridum nije dobra za razradu jer za nju smjesa mora bit perfektno postelana a za razradu moras malo pojacat ulje tako da za razradu stavi b9 i kad razradis i nastelas smjesu kako treba onda stavi ovu...

Offline [SB]Replica 180

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1444
  • Spol: Muški
  • iphone guru
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SL.Brod
  • Moj Skuter: big bore blok
  • Moja Kaciga: hjc fg-15
  • MojSetup: 172ac
  • MojSpuh: x-tech 59
Odg: Fucking SP ne pali OPET!!!
« Odgovori #66 : 18 Veljača, 2009, 16:42:25 »
@ fxr : da je sve vise manje ok, upalio bi sa superbosnom od 10kn, tak da ne izmisljate ova svjecica, ona... i sl!
i ko se tu boji prljat ruke ti ili chupsy? 
Replico  DIJAMANTUUUUUUUUUUU!!!!!!

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Fucking SP ne pali OPET!!!
« Odgovori #67 : 18 Veljača, 2009, 16:44:29 »
pa ja sam vozio sp-a sa super bosnom jedno 2 tj i super je radio... :laughing7: i to ne seriski...

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Fucking SP ne pali OPET!!!
« Odgovori #68 : 18 Veljača, 2009, 16:49:31 »
pa ja sam vozio sp-a sa super bosnom jedno 2 tj i super je radio... :laughing7: i to ne seriski...

pa to nije smjesno.super bosna je odlicna svjecica ali samo treba stavit dobru toplinsku vrijednost i ne radi nista slabije ili krace od ngk ili denso

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: Fucking SP ne pali OPET!!!
« Odgovori #69 : 18 Veljača, 2009, 16:56:41 »
Ja se baš nebi igrao s tim Super Bosna svijećicama,ajd na kosilicu i tak to...ali ne na skuter...vrh elektrode i sam dio svijećice koji ulazi u cilindar je duži milimetar-dva od NGK-a. Ja sam koristio silikonski NGK kabal sa rezistorom i B9EG svijećicu koja košta 45kn,za razliku od BR9EG koja je skuplja 20kn,tak da ak mi je rikla nije bio problem novu kupit,probaj tu opciju ;)

I da na tom silikonskom kablu i lulici mi nikada nisu oksidirali bakrene žićice,što nije bio slučaj kod serijskih gumiranih,plastičnih i sličnih inih kablova,lulica,itd
~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Fucking SP ne pali OPET!!!
« Odgovori #70 : 18 Veljača, 2009, 17:00:48 »
pa to nije smjesno.super bosna je odlicna svjecica ali samo treba stavit dobru toplinsku vrijednost i ne radi nista slabije ili krace od ngk ili denso

niko nije reko da je losa, dobra je...

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Fucking SP ne pali OPET!!!
« Odgovori #71 : 18 Veljača, 2009, 17:01:11 »
Ma ja da mogu nac SUPER BOSNU F100 samo bi se na njoj vozio.  :headbang:

Offline Chupsy

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nexus 300
  • Moja Kaciga: Schuberth S2
Odg: Fucking SP ne pali OPET!!!
« Odgovori #72 : 18 Veljača, 2009, 23:05:16 »
@ fxr : da je sve vise manje ok, upalio bi sa superbosnom od 10kn, tak da ne izmisljate ova svjecica, ona... i sl!
i ko se tu boji prljat ruke ti ili chupsy? 
ja manje više svaki dan slažem nešto, a on tu na forumu provodi dane umjesto da se primi posla, niko se nije rodio pametan pa ni ja

al ja znam da ću doć tamo u tvoje selo i onda će bit neka glupost i onda ćeš se jest kad ti uzmem pare za dolazak
Servis skutera "sporo i kvalitetno"
kodiranje kljuceva, popravak ECU itd itd...
0958142029