Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: di ima?  (Posjeta: 1164 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Utroba-FX

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: kariola
di ima?
« : 02 Veljača, 2009, 19:26:40 »
znaci di ima uzet samo alarm za skutere.jer mi netriba ono daljinsko paljenje...i koja je cijena... :toothy9:

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: di ima?
« Odgovori #1 : 02 Veljača, 2009, 21:20:58 »
imaš u oglasnicima,auti.hr,njuškalo...samo treba potražit.
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline Scoot_Fan

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 470
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Piaggio Carnaby 125
Odg: di ima?
« Odgovori #2 : 06 Veljača, 2009, 21:35:46 »
znaci di ima uzet samo alarm za skutere.jer mi netriba ono daljinsko paljenje...i koja je cijena... :toothy9:

Pa zasto nebi uzea ovo sta ima daljinski i sve  :toothy3:, 400 kunica http://www.c-mod.hr/?section=kategorija&idkat=10  , a ne virujen da je sad neka velika razlika u cijeni...

Ali... zasto onda nebi uzea ovo: http://www.raptor.hr/content/view/95/36/   -disk lock, s alarmom i svim tim shemama, isto 400kunica, ali za to se opet vise isplati ovaj c-mod po mome misljenju.

Ali evo kao sta vidis, mislim da po normalnoj cijeni, da ne trazis nista extra ide do 400kn eventualno. Mozes otic dole do piaggia pa se raspitaj, blizu ti je  :toothy9: ili narucis ovako priko neta, iskemijas nesto.

Pozz  :hello:  :toothy3:

Pivo sadrzi zenske hormone. Ako ga previse popijes, pocnes pricati gluposti i ne znas vise voziti auto.

Offline Utroba-FX

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: kariola
Odg: di ima?
« Odgovori #3 : 06 Veljača, 2009, 21:41:16 »
ma necu stavljat taj disk lock svaki put kad idem u skolu i skidat ga...a za ovo daljinsko paljenje neznam.jer mi to netriba,samo mi triba alarm...ma vidit cu..ako ko prodaje polovno c-mod pa cu samo stavit alarm... :dontknow:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: di ima?
« Odgovori #4 : 06 Veljača, 2009, 22:44:15 »
a gdje smjestite ove stvarcice od alarma..npr od c moda ovu kao crnu kutiju...i zuto ovo to je valjda sirena...uzeo bi i ja sebi ali kontam gdje cu smjestit to dvoje...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: di ima?
« Odgovori #5 : 06 Veljača, 2009, 22:48:52 »
stavis di oces,naravno ovisi koliko su ti duge zice,ja sam bio stavio naprijed kod trube,jer tamo nemoze doc kisa itd...jer ta crna kutija mora biti negdje di se nemoze smocit jer se onda pokvari :icon_thumright:

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: di ima?
« Odgovori #6 : 06 Veljača, 2009, 23:04:35 »
ta crna kutija je vodoneporpusna :icon_thumright:
ako ne misliš spajat paljenje onda stavi negdi blizu baterije...ako spajaš paljenje svejedno ti je jer moraš vuć žice do brave i releja paljenja...većina plastika dole :icon_biggrin:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: di ima?
« Odgovori #7 : 06 Veljača, 2009, 23:30:56 »
ta crna kutija je vodoneporpusna :icon_thumright:
ako ne misliš spajat paljenje onda stavi negdi blizu baterije...ako spajaš paljenje svejedno ti je jer moraš vuć žice do brave i releja paljenja...većina plastika dole :icon_biggrin:

potpis. ne može ući voda u tu kutiju. hermetički je zatvorena.
ja sam taj isti alarm u c-modu platio 300 kn. ne znam zašto piše da je 400. možda su promijenili cijene.

što se tiče mjesta fiksiranja te crne kutije, najbolje je negdje na ramu jer ona prenosi vibracije duž cijelog motora, a u toj kutiji je senzor koji je osjetljiv na trzaje.
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!