Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: setup gilera runner 50  (Posjeta: 861 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline skejo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70
  • MojSetup: malossi gus
  • MojSpuh: leovince tt
setup gilera runner 50
« : 02 Travanj, 2009, 14:17:02 »
Imam pitanje za znalce, koje: opruge, rolice, centralni i koju diznu da stavim na ovaj setup termo- grupa malossi gus 70ccm, variomat- malossi multivar 2000, auspuh- leovince tt, remen- malossi kevlar, filter- red sponge, karburator-dellorto 17,5 i dizna je sad 74, kvacilo je serisko
Ivan

Offline rolly

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 244
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opatija
  • Moj Skuter: Gilera ST300
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
Odg: setup gilera runner 50
« Odgovori #1 : 02 Travanj, 2009, 21:28:01 »
Rolice 6.1.ili 5.7,opruge na kvačilu žute ili bijele,centralni ostavi original jer je ok,e sad za diznu pogodit se treba malo zezat jer je bitno da nam kažeš koja je oznaka tog karba i oznaka na igli..

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: setup gilera runner 50
« Odgovori #2 : 02 Travanj, 2009, 21:33:23 »
Imam pitanje za znalce, koje: opruge, rolice, centralni i koju diznu da stavim na ovaj setup termo- grupa malossi gus 70ccm, variomat- malossi multivar 2000, auspuh- leovince tt, remen- malossi kevlar, filter- red sponge, karburator-dellorto 17,5 i dizna je sad 74, kvacilo je serisko
malossi fly kvačilo s crvenim oprugicama,žuti centralni,4,5g rolice dizna je ok ako imaš seriski filter i kupi topov remen

Offline rolly

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 244
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opatija
  • Moj Skuter: Gilera ST300
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
Odg: setup gilera runner 50
« Odgovori #3 : 02 Travanj, 2009, 21:40:23 »
malossi fly kvačilo s crvenim oprugicama,žuti centralni,4,5g rolice dizna je ok ako imaš seriski filter i kupi topov remen
4.5? ti si mislio na minarelli mašine vjerojatno,na piaggiu sa kitom i multivarom i 4.5 rolinama skuter bi se vrtio 13000 okretaja

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: setup gilera runner 50
« Odgovori #4 : 02 Travanj, 2009, 22:38:42 »
4.5? ti si mislio na minarelli mašine vjerojatno,na piaggiu sa kitom i multivarom i 4.5 rolinama skuter bi se vrtio 13000 okretaja
potpisujem ....a vezano za temu ovako...stavis diznu 80-82....centralni ljubicasti malossi...a opruge kvacila stavi malossi zute...
Valentino Rossi 46!!!!!