Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Skuteri za cure i dečke :D  (Posjeta: 3631 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Skuteri za cure i dečke :D
« Odgovori #20 : 13 Lipanj, 2009, 16:13:27 »
Ma nema veze sta je skupo jednom necu propast,znam da su jedni stariji frendovi vozili te neke jace kartinge vani(neznam tocno di) i nisu mogli izdrzat vise od par krugova,kaze da te iscrpi i to bolesno..ovi u zg-u su smjesni..
ima u slo neki na struju idu ko ludi i ako se previse zabijas samo ti iskljuce struju(napon) i vise ne vozis :laughing7: :laughing7:
u poreču imas vise vrsti,znam da ima 125 na brzine,to ce ti bit dovoljno :icon_thumright:

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: Skuteri za cure i dečke :D
« Odgovori #21 : 13 Lipanj, 2009, 16:22:19 »
ima u slo neki na struju idu ko ludi i ako se previse zabijas samo ti iskljuce struju(napon) i vise ne vozis :laughing7: :laughing7:
u poreču imas vise vrsti,znam da ima 125 na brzine,to ce ti bit dovoljno :icon_thumright:

Treba doc do poreca samo radi toga..ali bit ce nesto ovog ljeta,bas imam volju za tim go kartima,ima cak i za kupit za nekih 2soma eura vec posteni kart

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Skuteri za cure i dečke :D
« Odgovori #22 : 16 Lipanj, 2009, 18:45:51 »
ljudi moji, spušilii jurić i ja big time, ja  6. on 5.  :toothy12:
ne da mi se objašnjavat ali rječ je o nepravdi, dovoljno je samo da kažem da lik koji je u kvalifikacijama bio prvi u finalu je bio zadnji, sve vam je jasno, jurić nek objasni u detalje ako mu se da, ajbok

Offline juric_16

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Žabjak
  • Moj Skuter: Zippetollini 4t
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: top secret
  • MojSpuh: top secret
Odg: Skuteri za cure i dečke :D
« Odgovori #23 : 16 Lipanj, 2009, 19:11:01 »
uglavnom
bolid broj 4 je bio najbrži i ja sjeo u njega poslije 1. grupe i dođe meni majstor i otpusti mi gas sajlu, i pređe mene i devetka i osmica i opomene onaj tamo striček devetku da kak se to vozi i bzvz
i sad bila finalna vožnja i majstor koji je napravio najbolje vrijeme od svih decki dobije neki šit bolid broj 6 i završi zadnji
i sad se  Viktor i ja dogovorimo idemo malo varat vidio ja poslije prve vožnje da je na gas sajli imbus šaraf i da meni Viktor imbus borj 5 i uzme i sebi
i sjednem ja u finalnoj voznji u bolid kad ono šaraf na križni sarafciger, a reko ajd u racku, a Viktor nije mogo ni odšarafit i jbg bio sam drugi i naganjo sam se  po stazi i majstor iza mene me izvrti na stazi i završim 7. valjda
uglavnom kakav te bolid zapadne taj ćeš i bit, kad ovi mehaničari seru i stelaju bolide prije voznji kako koji
a o organizaciji da ni ne pričam, na skali od 0-10 dajem im jadnu jedinicu, svi su neki spori i vuku se
Kad Zip naraste bit će Tuono ;)

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Skuteri za cure i dečke :D
« Odgovori #24 : 16 Lipanj, 2009, 19:22:32 »
Svake godine se ponavlja ista stvar, bolidi se drastično razlikuju u performansama i to određuje pobjednika. I svake godine se otvara rasprava oko toga ali nitko nište ne poduzima. Jbg. oni koji dobiju su presretni i nerazmišljaju o ovakvim stvarima, pola ih nekuži u čemu je stvar oko pobjede i jednostavno prihvate da su lošiji. I postoji par kojih hebe (opravdano) ta nepravda (vas dvojica) i to je to.  Oni daju nagrade, oni određuju pravila i uvjete i to je to. A sad to što te izvrtio, a hebiga. Sportska (ne)sreća!

Offline juric_16

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Žabjak
  • Moj Skuter: Zippetollini 4t
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: top secret
  • MojSpuh: top secret
Odg: Skuteri za cure i dečke :D
« Odgovori #25 : 16 Lipanj, 2009, 19:23:54 »
a jbg izgubili smo bitku ali ne i rat
Kad Zip naraste bit će Tuono ;)

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Skuteri za cure i dečke :D
« Odgovori #26 : 17 Lipanj, 2009, 00:29:11 »
a onaj stari i ženska su me najviše naživcirali, nakon kaj mi je krepala petica, lik me ubaci u ...dvojku ja mislim, i onda mu velim da je to duplo sporije od petice i lik mi počne izmišljat neki k**ra*, onda sam mu reko da sam onog malog od 40 kila (ja imam 72) prije na ravnici prestizo, a sad mu ne mogu ni prismrdit, i onda mi je on kao razlog tome naveo da mali već mjesec dana dolazi i vježba  :toothy12:
a onom kak ti kažeš "majstoru" je žena rekla da je držao nogu na kočnici pa mu je zato bio spor hahahahhahah

na kraju je i sam priznao da tako stvari stoje i da je stvar sreće  :laughing1: hahahaha baš me zanimaju ti novi bolidi koji će bit druge godine(a moguće , na stranici već piše da prodaju 20 kartinga očuvanih s hondinim mašinama :laughing9:)
« Zadnja izmjena: 17 Lipanj, 2009, 00:34:19 vktr »

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Skuteri za cure i dečke :D
« Odgovori #27 : 17 Lipanj, 2009, 01:10:15 »
još jedna stvar mi nije jasna, pisalo je u nagradnoj samo za one koji su prošli s 4 ili 5 a kak su oni provjerili s kolko je ko prošo'??

Offline juric_16

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Žabjak
  • Moj Skuter: Zippetollini 4t
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: top secret
  • MojSpuh: top secret
Odg: Skuteri za cure i dečke :D
« Odgovori #28 : 17 Lipanj, 2009, 12:54:01 »
ma provjeravaju oni moj racku
Kad Zip naraste bit će Tuono ;)

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Skuteri za cure i dečke :D
« Odgovori #29 : 17 Lipanj, 2009, 16:04:16 »
aj stavi ak imaš neke slike da vide ljudi prave rejsere, samo nemoj one na kojima sam ja ako me ima na njima

Offline benelli

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1485
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novigrad
  • Moj Skuter: benelli 491 i gilera runner vx125
  • Moja Kaciga: na laktu
  • MojSetup: malo(s)si spor(t)
  • MojSpuh: serjalović sa db kilerom
Odg: Skuteri za cure i dečke :D
« Odgovori #30 : 17 Lipanj, 2009, 18:39:57 »
ima u slo neki na struju idu ko ludi i ako se previse zabijas samo ti iskljuce struju(napon) i vise ne vozis :laughing7: :laughing7:
u poreču imas vise vrsti,znam da ima 125 na brzine,to ce ti bit dovoljno :icon_thumright:
u porecu se placa 10min 70kn sa kartingom od 250cc a sa kartingom od 290cc cini mi se ako ne i vise cc je 90kn 10min
a za 125 na brzine koliko ja znam nemaju jedino ako nisu neki djeciji ali to su oni od 50 i nemaju brzine a ni ti od 250cc i ovi od 290cc nemaju brzine ipak mi je to blizu pa sam vozio koj put a od opreme dobis samo kacigu i potkapu ako hoces isto ako ja nosim svoju kacigu kad idem

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: Skuteri za cure i dečke :D
« Odgovori #31 : 18 Lipanj, 2009, 12:50:52 »
u porecu se placa 10min 70kn sa kartingom od 250cc a sa kartingom od 290cc cini mi se ako ne i vise cc je 90kn 10min
a za 125 na brzine koliko ja znam nemaju jedino ako nisu neki djeciji ali to su oni od 50 i nemaju brzine a ni ti od 250cc i ovi od 290cc nemaju brzine ipak mi je to blizu pa sam vozio koj put a od opreme dobis samo kacigu i potkapu ako hoces isto ako ja nosim svoju kacigu kad idem

Nije to tolko ni skupo kolko neki misle da su u stanju to vozit cijeli dan,ovi jaci te iscrpe pun k**ra*,ako izdrzis 10,20minuta dobro..