Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner - Vilice,pomoc,Hitno!  (Posjeta: 2016 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Runner - Vilice,pomoc,Hitno!
« : 30 Prosinac, 2008, 18:29:33 »
ovako ...posto sam ja malo pobrzo sve radio kad sam skido prednju viljusku ..nisam gledo kako dodju one kuglice gdje...imaju one gore na volanu tj gdje se odvrne onaj saraf i imaju one dole na dnu cijevi od viljuske .....ove na volanu koliko se sjecam su bile okrenute prema gore tj ....sa jedne strane imaju kuglice i gole su ,tj vide se a sa druge je onaj metalni obruc.... i ne mogu se vidit..znaci one gore na volanu su bile okrenute prema gore kuglice a prema dole obruc metalni???jesam upravu?? eh sad mene vise zanimaju ove na dnu cijevi od viljuske isto imaju sa jedne strane metalni obruc a sa druge kuglice se vide golim okom...fazon je sto je isto lezise i dole na viljusci i gore na volanu...tako da nemozes prema tome odredit na koju se stranu okrece taj metalni orbuc a na koju stranu idu gole kuglice...evo slike pa ako neko moze pomoc ,bio bi zahvalan,.....

http://img70.imageshack.us/my.php?image=16122008631vq6.jpg
http://img70.imageshack.us/my.php?image=16122008632hn1.jpg   --ovdje se najbolej vidi taj metalni obruc i kuglice...
http://img70.imageshack.us/my.php?image=16122008633cx1.jpg
http://img70.imageshack.us/my.php?image=16122008634ov4.jpg
« Zadnja izmjena: 06 Siječanj, 2009, 20:48:59 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Runner - Vilice,problem ?
« Odgovori #1 : 30 Prosinac, 2008, 18:42:46 »
jesi siguran da je dolje bio taj vjencic inace su samo slobodne kuglice dolje...

ako je tako kao na slikama metalni obrcu ide dolje a kuglice gore

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner - Vilice,problem ?
« Odgovori #2 : 30 Prosinac, 2008, 19:03:16 »
siguran sam milion posto da je bio ..gore su slobodne kuglice evo sad sam gledo..znaci gore nema onog metalnog obruca samo slobodne kuglice a dolena ovim vec ima obruc....thx
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: Runner - Vilice,problem ?
« Odgovori #3 : 02 Siječanj, 2009, 01:13:14 »
ovaj donji(veći i deblji) vjenčić nisi dobro stavio-okreni ga naopačke!kuglice prema gore,metalni dio prema kotaču!frend je prilikom izmjene vilica isto tako stavio naopako,i u vožnji mu zacviko,s.hebo mu šeširić,čahuru......uglavnom suprotno kako si krenuo stavljat!a gore(prije matica i podloške) isto stoji mali vjenčić,ak su samo kuglice vjenčić je smrvljen!tu tvornički treba bit vjenčić,neko je prije tebe tu nešto kemijao!možeš vozit i s kuglicama samo,al novi vjenčić ti je oko 20kn(mali),a ovaj veliki donji 35kn,a cijeli set s čahurama,šeširom,vjenčićima oko 80kn!
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner - Vilice,problem ?
« Odgovori #4 : 06 Siječanj, 2009, 15:28:03 »
eh ovako sad imam novi problem u vezi vilica ....kad normalno vratim vilice i sad gore imaju 4 djela...imaju kuglice...2 kao matice sa zarezima na sebi i jedan jos dio...sad je fazon sto neznam kako po redi koji dio taj ide..kako god probas moze ....evo na koje djelove mislim i stavit cu onako kako ja mislim da bi trebalo....ako neko zna tacno kako treba postavit neka me ispravi jer mi je hitno a neznam kako sastavit....glupan nisam pamtio kad sam skido.....ja cu pored slike stavit broj sta mislim da ide prvo,sta drugo,trece i cetvrto...znaci gledaju odozdo prema gore...

http://img384.imageshack.us/my.php?image=06012009715vg4.jpg  - 2 po redu
http://img384.imageshack.us/my.php?image=06012009716cp8.jpg   -4
http://img384.imageshack.us/my.php?image=06012009717md4.jpg   -3
http://img384.imageshack.us/my.php?image=06012009718gm0.jpg   -1
http://img384.imageshack.us/my.php?image=06012009719ik9.jpg  - znaci na ovu cijev kad se reda odozdo prema gore....
« Zadnja izmjena: 06 Siječanj, 2009, 15:31:18 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner - Vilice,pomoc,Hitno!
« Odgovori #5 : 06 Siječanj, 2009, 20:56:14 »
 ???
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner - Vilice,pomoc,Hitno!
« Odgovori #6 : 06 Siječanj, 2009, 22:51:43 »
raja ajde makar ovako kao ja probajte pogodit kako ide koji dio onaj hehe....ili iznesite misljenje ako neznate kako ide tacno..sta mislite jel ovo kako sam ja napiso tacno...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner - Vilice,pomoc,Hitno!
« Odgovori #7 : 06 Siječanj, 2009, 23:00:33 »
naso na netu sliku kako ide....uglavnom onako kako sam i ja napiso gore pored slika:) tako da moze lock.....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: Runner - Vilice,pomoc,Hitno!
« Odgovori #8 : 06 Siječanj, 2009, 23:07:22 »
pa stavi onda tu sliku kako si nasao na netu, ako jos nekome bude trebalo...

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner - Vilice,pomoc,Hitno!
« Odgovori #9 : 07 Siječanj, 2009, 00:22:32 »
neznam sad tacno gdje sam je naso...neka italijanska stranica .....uglavnom eto gore imaju moje slike..znaci prvo ide prsten sa kuglicama pa crna velika kao ta matica...pa izmedju ta kao zlatna podloska i onda jos jedna kao matica sa navojom samo je sive boje....ima gore pored mojih slika raspored tacno kako ide...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Runner - Vilice,pomoc,Hitno!
« Odgovori #10 : 07 Siječanj, 2009, 00:38:18 »
moras te prstenove uslikat bolje donju i gornu stranu jer jedna ima na sebi dosjed koji se osloni na vjencic,zatim ide novi prsten i ona cudna podloska velika i onda opet prsten novi....bar sam ja tako sastavljao na jednom piaggio skuteru a bio je stariji model
...pogledam sutra dolje  ugarazi dal imam prstenja tog pa ti poslakiam redosljed care

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner - Vilice,pomoc,Hitno!
« Odgovori #11 : 07 Siječanj, 2009, 01:19:09 »
moze ajde da budem 100% siguran da je tako...hvala
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Runner - Vilice,pomoc,Hitno!
« Odgovori #12 : 07 Siječanj, 2009, 01:51:25 »
ma nema problema care...evo isao sam sada dolje ali nevidim naci te prstenove pa sutra ti posaljem  tu u temu   :icon_thumright: