Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: keeway-nema kompresije ili???  (Posjeta: 2444 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
keeway-nema kompresije ili???
« : 29 Prosinac, 2008, 15:42:36 »
ovaj glupi smrdljivi kinez ce me izludit...slozio mi ga lik i ja da se idem prodirat malo...ono laganini vozim dam malo vise gasa pa jos vise i motor se ugasi i stane...i nema sanse da ga upalim vise...drugi dan da cu probat i vergla na alnaser i samo postane malo dublji zvuk i baci vartu kroz suh...neznam stvarno kaj mnu je...nije zacviko jer se kurbla normalno vrti ...mozda malo i prelagano...dajte mi pomozite da ga slozim...

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: keeway-nema kompresije ili???
« Odgovori #1 : 29 Prosinac, 2008, 15:44:57 »
jel svjeća baca iskru,jel dolazi gorivo do nje ?? daj malo vise info  :dontknow:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: keeway-nema kompresije ili???
« Odgovori #2 : 29 Prosinac, 2008, 15:45:31 »
skini onu plastiku oko cilindra i polledaj da ti nije pukla glava cilindra! isti simptomi su bili na luni od gozza pa smo mo ustanovili da mu je lava napukla!

Offline malaguti f12

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 647
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: samobor
  • Moj Skuter: ponositi vlasnik aerox-a
  • MojSpuh: hmm.......
Odg: keeway-nema kompresije ili???
« Odgovori #3 : 29 Prosinac, 2008, 16:10:43 »
ako ti je vatru bacio pogledaj da ti struju nije okrenulo pa pali u krivi tren

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: keeway-nema kompresije ili???
« Odgovori #4 : 29 Prosinac, 2008, 17:54:35 »
Meni su bili isti simptomi na luni ali bez vatre i sipalo je da mi je samo malo vodeuslo u ferzager.
U "Ive the Mikija" je bilo isto tako ali mu nije glava pukla nego oni listici sto se zovu nekako neznan kako ali znam da mogu biti karbonski. Injemu je se isto kurbula lakse malo vrtila. ti su listici na kraju one gumistucne sto ide od ferzagera u blok motora i stoje sa dvi strane na nekoj "piramidici" okrenutoj naopako

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: keeway-nema kompresije ili???
« Odgovori #5 : 29 Prosinac, 2008, 18:04:06 »
Meni su bili isti simptomi na luni ali bez vatre i sipalo je da mi je samo malo vodeuslo u ferzager.
U "Ive the Mikija" je bilo isto tako ali mu nije glava pukla nego oni listici sto se zovu nekako neznan kako ali znam da mogu biti karbonski. Injemu je se isto kurbula lakse malo vrtila. ti su listici na kraju one gumistucne sto ide od ferzagera u blok motora i stoje sa dvi strane na nekoj "piramidici" okrenutoj naopako

Usisne lamelice... kod serijskih skutera su limene, kada puknu naprave stetu u termo grupi.

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: keeway-nema kompresije ili???
« Odgovori #6 : 29 Prosinac, 2008, 18:05:25 »
Meni su bili isti simptomi na luni ali bez vatre i sipalo je da mi je samo malo vodeuslo u ferzager.
U "Ive the Mikija" je bilo isto tako ali mu nije glava pukla nego oni listici sto se zovu nekako neznan kako ali znam da mogu biti karbonski. Injemu je se isto kurbula lakse malo vrtila. ti su listici na kraju one gumistucne sto ide od ferzagera u blok motora i stoje sa dvi strane na nekoj "piramidici" okrenutoj naopako

Usisne lamelice... kod serijskih skutera su limene, kada puknu naprave stetu u termo grupi.

Ni u mikija nije bilo vatre

Offline Po?etnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runnera 50
Odg: keeway-nema kompresije ili???
« Odgovori #7 : 30 Prosinac, 2008, 11:49:59 »
hehe da te lamele vrijedi pogledat jer one ako puknu il se odlomi koji komadic da zijevaju onda motor nece da pali!

Offline ZverkO

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 554
  • Spol: Muški
  • ....SportProduct 2T....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.facebook.com/zverko191
  • Mjesto: Zemun
  • Moj Skuter: Focus
  • Moja Kaciga: MDS GP-1
  • MojSetup: RMS 50
  • MojSpuh: LeoVince TT
Odg: keeway-nema kompresije ili???
« Odgovori #8 : 31 Prosinac, 2008, 20:21:21 »
DRuze imam i ja keewey_a
pazi:
ako ga nepalim mjesecno jednom ne pali ni meni...
najvise ga jebe vakum pumpa i svecica...
vakum pumpa ze zaglavi neko sranje iz goriva/prljavo gorivo/ i to zatvori dotog goriva...upalis ga radi ok cim gas on brrrrrrrrrrrrrr ugasi se..
tako je meni bilo....
Za prijatelje Zverko, za ne prijatelje Zverka !