Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner 50 unisten blok-sta sad?  (Posjeta: 4799 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ghoul

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 320
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Facebook
  • Mjesto: Zagreb\Skut u Varaždinu
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP '03
  • Moja Kaciga: Nitro N-800V
  • MojSetup: Stage6 sport PRO
  • MojSpuh: Stage6 PRO
Odg: Runner 50 unisten blok-sta sad?
« Odgovori #20 : 11 Studeni, 2008, 18:50:52 »
ma da i to su mi rekli da bi se to moglo nekak ili zavarit ili nekak osigurat ali da bi lezaj brzo pocel okretat u kucistu i djabe sve radit...kaze da se to moze "popravit" ali da sam onda na tankom ledu jer da oni meni nemreju osigurat da se ja mogu bezbrizno vozit.. :( kaze mi Perkusic da je njemu ista stvar bila na zipu i da su popravili na isti nacin ko i meni, ali da je jos uvijek nutra klackalo pa da su promjenili blokove...

tak da eto, necu se zajebavat sa DIY rjesenjima pa cu kupit blokove, skup sa dihtungima, lagerima i semerinzima pa se nadam da me nebi smjelo sve skupa iznad 1000 kn izac...

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Runner 50 unisten blok-sta sad?
« Odgovori #21 : 11 Studeni, 2008, 18:54:30 »
Gle ja sam u par navrata pital domagoja kaj da stavim jer mi se događaju rupe u ubrzanju i njegov odgovor je uvijek bil - lakše rolice... Tak da mi je sve jasno  :angry7:

Znaju oni puno toga ali ima nekih stvari koje neznaju... O trkama vjerojatno znaju barem 10 puta više od mene  :icon_thumright:

Ak se dobro napravi piksa i ak sve paše švrsto unutra onda nebi smio tak brzo provrtit! Čak mogu i reć da ak je dobro složeno da je 80% ko original!
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline PitBull Aerox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 478
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje, BiH
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSetup: zaribao...
Odg: Runner 50 unisten blok-sta sad?
« Odgovori #22 : 11 Studeni, 2008, 20:08:58 »
BTW. meni neš ujak pričal da postoji neki locktite (kojeg mi je i dao) s kojim se "krpaju" ta odstojanja ležaja... Al nije mi trebalo... Jel netko zna i probal dal je to dobro?


Imam ga kod kuce jer sam naivno probao rijesit problem radilice koja je provrtila lezaj. Naravno da nije pomoglo.
Taj loktit je dobar za lijepiti lezajeve koji ne trpe puno, ali slaba korist od njega na getribi ili radilici.
Primjenu mu vidim kod lezaja kotaca, nekog kucanskog aparata i sl.

loctite, smeće... probao i ja na radilici takodjer nakon provrtitih lezaja... nakon mozda 300km isti k**ra*... i morao promjenit blok... a ti za tu osovinu i to... nisi valjda lud dat pare za citav blok a taj se blok kod malo boljeg tokara rijesi za 100kn...

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Runner 50 unisten blok-sta sad?
« Odgovori #23 : 11 Studeni, 2008, 22:31:48 »
imam ti ja taj blok veliki od 50cc i cak mislin da je bas 2003 godina,blok je ko nov..cijena 200kn ;) ako te zanima ,imam i sliku;)