Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Purejet - se gasi opet!  (Posjeta: 1255 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline clutch

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 100
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner Purejet
Purejet - se gasi opet!
« : 03 Studeni, 2008, 21:55:59 »
opet frustracija, zgasio se opet u pripi***** i sad ja sav frustrinam pokusavam upalit a on vergla i nece, i tak par puta i nece, i stavim ga na nogare procaackam malo po kablu od svjecice pogledam dal on stoji dobro, stisnem gumb upali se ajd ja sav sretan spustim ga s nogara sjednem i krenem ne prođem 1 metar opet se zgasi i nece upalit ,ja ga dignem na nogare i normalno upali spustim ga s nogara ugasi se i nece upalit dok ga ne dignem na nogare i zapalim ??? ??? znaci kad je na oba kotaca nece upalit uopce, a kad ga stavim na nogare upali  ??? kad ga skinem sa nogara naglo, ugasi se, kad ga skinem polako uz kocnicu ostane radit


Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Purejet - se gasi opet!
« Odgovori #1 : 03 Studeni, 2008, 21:58:39 »
problemi najveći, plastike dolje, mašina dolje, karb mašina gore, ovo je simptomatičan skuter.

ako baš oćeš onda sve plastike dolje i pregledavat žice polako
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Purejet - se gasi opet!
« Odgovori #2 : 03 Studeni, 2008, 22:02:55 »
ovaj kolega imao slicnih problema,njega je zajebavala struja. I to se isto dogadjalo.pogledaj oko ajnsprica moze biti da re odtegnuo .pa zna vuci fals.ma moze biti svasta

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: Purejet - se gasi opet!
« Odgovori #3 : 03 Studeni, 2008, 22:26:36 »
i pekar bi skuzio da je tu do elektronike sve plastike dole
i sve provjerit
ak nemas volje elektricaru
🙈

Offline Po?etnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runnera 50
Odg: Purejet - se gasi opet!
« Odgovori #4 : 04 Studeni, 2008, 12:21:02 »
skini purejet masinu i stavi karburatorsku jer ce te pure jet doc zivaca i novaca.... nades karb. masinu za 2000 kn i bez frke si... naravno moram mjenjat i instalaciju a ona je svega 300 kn

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Purejet - se gasi opet!
« Odgovori #5 : 04 Studeni, 2008, 12:35:46 »
opet frustracija, zgasio se opet u pripi***** i sad ja sav frustrinam pokusavam upalit a on vergla i nece, i tak par puta i nece, i stavim ga na nogare procaackam malo po kablu od svjecice pogledam dal on stoji dobro, stisnem gumb upali se ajd ja sav sretan spustim ga s nogara sjednem i krenem ne prođem 1 metar opet se zgasi i nece upalit ,ja ga dignem na nogare i normalno upali spustim ga s nogara ugasi se i nece upalit dok ga ne dignem na nogare i zapalim ??? ??? znaci kad je na oba kotaca nece upalit uopce, a kad ga stavim na nogare upali  ??? kad ga skinem sa nogara naglo, ugasi se, kad ga skinem polako uz kocnicu ostane radit



Ovo je definitvno problem nekog kontakta. 90% sam siguran da je vezano uz struju... Al onih 10% ostavljam da možda ne vuće falš zrak kad se "nešto" napne,

Mislim da bi jeftinije bilo da ugradiš čelični fiksni amortizer koji bi održavao razmak ko da je na nogarama pa možda nebi crkaval  :uff:

Kaj je sa tim ajnšpricima?! Kad su došli, koštali su 15% skuplje od karb verzije u dućanu!

Karb verzije nisu tak komplicirane i puno su zahvalnije ak se sve složi kak se spada! Jedino kaj troše malo više  :toothy3:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline clutch

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 100
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner Purejet
Odg: Purejet - se gasi opet!
« Odgovori #6 : 04 Studeni, 2008, 22:09:00 »
i ja mislim da je struja, neznam vjerovatno ga vozim na servis ili autoelektricaru, jel izgleda da kad straznji amortizer je skroz ispruzen normalno radi, cim se nesto malo "stisne" u bananu :dontknow:

ugradnja karb. verzije ne dolazi u obzir

fiksni amortizer? lol ne zelim da mi dupe odpadne kad pogodim neku rupu k tome jos skakat na sicu i ktome jos mjenjat lezajeve svako malo
edit: jos nest sam primjetio danas kad sam isao na probnu voznnju, derem ga na ful gasu i tak nekih 5 min sve super ide, zakocim na krizanju i cim sam pustio gas ugasi se ???
« Zadnja izmjena: 04 Studeni, 2008, 22:12:51 clutch »

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Purejet - se gasi opet!
« Odgovori #7 : 04 Studeni, 2008, 22:12:21 »
ovo ko je reko fiksni amortizer nek si sazida zid i može komotno pun gas glavom po njemu

Vidi, daj onda nekome nek pogleda, lako moguće da i nogara neku žicu možda stisne ili napravi kratki spoj pa se ugasi, zna se i to događat
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka