Općenito > Generalno o skuterima

Koji skuter 300-400ccm? (gradska vožnja - Rijeka)

(1/6) > >>

Mogy:
Pozdrav ekipa :)

Kao apsolutni početnik koji nikada prije nije vozio skutere molio bih Vas za preporuku jednog.

Znači skuter bi koristio u 95% slucajeva za odlazak na posao - gradska vožnja u Gradu Rijeci (cca 15km dnevno). Eventualno bi otišao u vrlo rijetkim slučajevima do Crikvenice/Krka.

Sad ne znam sto vi predlažete, da li kupiti novi ili polovni skuter? Koje modele bi preporučili? Da je pouzdan, ekonomičan, jeftini servisi itd
Da li uzeti uži/širi skuter za uglavnom vožnju po gradu? (sama logika mi govori da ne uzmem maxi skuter jer su oni dosta širi od ovih standardnih itd.? ako je to uopće definicija maxi skutera ili to ima veze sa kubikažom motora ;D)

Od opreme što preporučujete? Normalno kaciga, rukavice. Što još? Planiram voziti skuter i zimi.

Unaprijed zahvaljujem na preporukama i savjetima  :)

P.S. Sviđaju mi se modeli poput Honde SH350i, Kymco Downtown 300/350, Honda Forza 350, ali ti modeli su vrlo skupi (čak i polovni), tako da ne znam da li mi se to isplati za ono što bi ja koristio skuter? Ne znam ni sam.

challenbeen:
Honda ADV 350 - bilo kad bilo gdje

dr.mrgood:
Ako ne ideš nigdje za to ti je dosta 50 ccm...

Poggiali:
vespa 125 ili 150 ( sprint ili primavera) koja ti se vise svidja :)

stipe:

--- Citat: Mogy - 04 Kolovoz, 2024, 20:14:59 ---P.S. Sviđaju mi se modeli poput Honde SH350i, Kymco Downtown 300/350, Honda Forza 350, ali ti modeli su vrlo skupi (čak i polovni), tako da ne znam da li mi se to isplati za ono što bi ja koristio skuter? Ne znam ni sam.

--- Kraj citata ---

ako imas love, samo si daj gusta i izaberi ono sto zelis.  :icon_thumright:

skuter kupujes prvenstveno za gust, a garantiram da ces nakon nekog vremena htjeti ici i dalje pa ce ti tribati i snage pa ces biti zahvalan sto si kupio ono sto si i htio... a nema lipseg osjecaja od onog kad parkiras nakon djira, ides doma i ponovno ga pogledas, onako parkiranog kako lipo izgleda...

objektivno - za ono sto ti triba bi te zadovoljio i nekakav LC 50ccm, jer i sa njim se mozes relativno pristojno dovesti od tocka A do tocke B... i ne triba vozacka...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju