Tehnički kutak > Garaža

Gilera Runner VXR 250 2004 by Challenbeen

<< < (6/6)

challenbeen:

--- Citat: G.B.S. - 07 Rujan, 2024, 16:33:45 ---Drago mi je da je kod tebe VXR završio.

P.S. Ako imas malo volje, vidim da zujis po IT, trebao bih nešto savjeta - tražim odličan Beverly 500, max 30 000 km... Javi se na PM.

--- Kraj citata ---

ovo rijetko čujem, ali svakako je drago hahah ...
ne mogu ti poslat PP jer server zeza. uđi na moj profil pa klilni na facebook link :D

dell:
Kakav je to fus na malom tanku 😂

challenbeen:
Stiglo danas malo zanimacija za nastavak projekta! Odmah sam se bacio na ležajeve, obrisao, pobrusio sve, i ubacio nove ležajeve prednje felge! Ostaje još samo disk da mi stigne... Novi šarafi diska su već tu  :toothy11:

















challenbeen:





















Stigao novi disk, pločice sam već imao u šteku sa šarafima, sve sam lipo skinuo, pregledao, oprao, i montirao, do sad sam napravio cca 5 km od ugradnje, ali samo da se skine zaštitni sloj pa ću dati bolje utiske, za sad koči ok i zanimljivo je kako je imati sve novo, od gume, ležajeva, diska šarafa i kočnica hehehe ... ovo mora biti picikato vozilica!

Za sad ostaje samo estetika, odnosno sređivanje plastika, jer čini mi se da smo riješili kompletnu mehaniku! Eventualno što bi još napravio je prije sljedeće sezone izbacio mali tank, ugradio novu pumpu goriva i spojio ih direkt na karburator kao na prethodnom VXR ...

Nadam se da će ovo biti dobar i dostojan poklon za moju dragu  :icon_thumright:

challenbeen:
Sjetio sam se da nisam ugradio novi remen i bijeli Malossi centralni, tako da sam na brzinu išao deklo skinuti, sve prekontrolirati ... i naravno promjenuti... malo mi je žao ovog starog remena, ali ostat će u šteku. Stavio sam novi remen i sad sam psihički miran. Moram popraviti 3 rupe za šarafe dekla, to ću sad uskoro kad krenem sa farbanjem plastika.

Malo sam ostao paff, ali povlači sad jako puno bolje nego prije... Jedva čekam jednom isprobati krajnju brzinu.





Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju