Tehnički kutak > Garaža

Aprilia SR GT 200

<< < (4/4)

TopPerfomance4:
Napokon malo 4t tuninga i to još novijeg skutera sviđa mi se jer ovo je baš setup poštelaj vozi se i mjenjaj potrošne materijale ali ovo je sramota da ti nisu uvažili brtvu glave pod reklamaciju želim ti puno sretnih kilometara

nomad:
Naišao sam na još jedan problem, pukao mi je lajtung od prednje kočnice, inžinjeri su ovaj pregib smislili da nisu previše razmišljali, crijevo se lomi na samom spoju kod skretanja u desno.
Tako da bi trebalo obratiti pozornost  jer ovo moze biti ozbiljan kvar, ja sam imao srece pa mi je puklo u dvorištu.



poslije su napravili verziju sa nekakvim plastičnim dodatkom koja bi kao trebala to spriječiti, tak da sam nabavio novo, ako i ovo nebude valjalo budem dao napraviti lajtung po svom.

     
taj plastični dodatak se može kupiti i posebno
2R000566 kompletan lajtung do abs-a
2R000565 ili samo taj support




TopPerfomance4:
Piaggio grupacija je postala ogromni fuš svako se žali na ove nove modele bilo mehanički bilo elektronički

meta:
planirao sam kupiti 200cc verziju ove godine ali sad kad sam vidio sve ove probleme malo se dvoumuim,inače živim u gradu u kojem je brutalno toplo a i korisio bih skuter za na posao zanči puno gradske vožnje,možda bi mi onda 125 verzija bolje odgovarala?
iskeno želim skuter koji me neče pretjerano zajebavat,moj piaggio zip ima sad več skoro 18 godina,tjeram ga na posao svaki dan i on je top,zbilja nikad s njim nekih večih problema,neda mi se davat za skuter 4500eura i da moram svakih 3000km ići na neki popravak,malo sam pao u bed iskreno kada sam vidio koliko si toga morao na skuteru radit da bi bio ok

JogFromYamaha:
Jel mi moze netko objasniti, ja vidim da je dolje pleteni lajtung a do spoja je obican gumeni lajtung.
Koji je smisao spoja gdje gornji dio  eksandira a donji ne i kakav je to morbidno genijalan spoj  kocionih lajtunga na pola puta  :drunken_smilie:

Ili je to kompletan pleteni lajtung pa gore ima zastitnu presvlaku od habanja?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju