Općenito > Maxiskuteri

APRILIA SR GT 200

(1/4) > >>

nomad:
Pozdrav,

tražim nešto za koturanje na posao , zanimljiva mi je aprilia sr gt 200.
Planiram novi uzeti pa me zanima kakav je novi piaggio po pitanju kvalitete?
Gdje ići na servis dok traje garancija? a da nije fušeraj.

može slobodno neko svoje mišljenje o skuteru općenito.

JogFromYamaha:
Gle ja vidim da se veselo koturaju po gradu i da ih djeca siluju i da oni ne staju tako da je sigurno dobra, citaj bolja od pohabane rabljene.
A sad kome se svida kome ne, bitno da se svida onom koji drzi pare u ruci i voljan ju je kupit.
Ako ti treba pouzdano vozilo u miru uzmi novo, ionako ima i garanciju i zans da je sve novo nepohabano i da nisu dijeca drljala po njemu i grabe s njime cistila.
Tako da samo naprijed ako ti se svida.

Beverly200x:
Skuter izgleda skroz ok ali nije mi jasno zašto ih je toliko u oglasima sa malom kilometražom? Je li se ljudi zasite, premalo mjesta, preslab ili neki drugi problem ? Uglavnom  ovisi kakav je put i koliko imaš do posla, budžet itd.

du_vlaho:
Kupe ga jer je to najjeftiniji skuter na tržištu u svojoj kategoriji i to im je ujedno prvi "maxi" skuter. Nakon nekog vremena uvide da je previše mal u svim dimenzijama... tad ga prodaju što im pokrije 50% učešća u xmax-u :icon_biggrin:

JogFromYamaha:
Gle, skuter sam po sebi nije los ali gledaj to tako da ga 90% ljudi kupuju sa 18 godina i sa 22 mogu polagat za jaci motor pa predu na jaci motor.
Ista prica je sa 125icama.
Dok dobis jacu vozacku i naucis se na jaci motor sve ti je dosadno pa prodajes, isto je i sa autima.
Ko je vozio korsu i proba audija njemu je audi brz ko proba porschea njemu je audi dosadan i tako to ide.
Nema nista lose u tim motorima samo je covjek rob navike, a na luksuz na koji si navikao a fali se osjeca.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju