Tehnički kutak > Skuter projekti

Italjet Dragster 125/180cc 🤘🏻

<< < (11/12) > >>

Dragster 50:
Neki dan sam napravio 20-ak km, i samo jedna riječ, STROJ  :headbang:

Dragster 50:
Da zaokružimo priču 😁🤘🏻







Dragster 50:
U auto školi gužva, pa se baš i ne vozi. Ova vizualno ljepša felga je samo ljepša, jer pušta. Sa unutarnje strane su jako male rupice na plastifikatu, ali dovoljno velike da se ispuše za 1 dan. Druga isto tako iako od nje nisam puno očekivao, jer se plastifikat skinuo sa pola felge.
Provoza se malo po neprometnim cestama i sve štima za sad.
Napokon su došli radapciger i remen. Naručio sam OEM, pa da vidim razliku od Malossi-ja koji je na njemu.







Dragster 50:
Danas sam zamjenio remen, i moram priznati da je osjetna razlika. Ponavljam da nikad prije nisam vozio BB mašinu, pa ne znam ni šta mogu očekivati.
Odvozio sam oko 200-tinjak km sa Malossi remenom i na jednom manjem pravcu sam uhvatio oko 115-120, sa OEM Piaggio remenom danas na istom pravcu oko 130, sa malo jačim kontra vjetrom. Napisane brzine su po satu, ne GPS, da nebi bilo zabune. Uljnu pumpu sam stavio u normalan položaj, jer sam do sad vozio sa malo više ulja, svjesno naravno.









Dragster 50:
Pozdrav svima. Ne piše se ništa jer se ništa i ne događa. Felga iz šteka je poslana na pjeskarenje, odvozi se malo i to je uglavnom to. Za sad lijepo šljaka i nema nikakvog čačkanja.



https://youtube.com/watch?v=Joam7RiwK4I&si=W1ImbIQ29Qb0VW-V

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju