Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 2Extreme 70cc kit  (Posjeta: 782 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mirza Besic

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 14
  • YearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox 50
2Extreme 70cc kit
« : 23 Listopad, 2022, 23:24:36 »
Pozz ekipa, kakva su vasa misljenja/iskustva sa 2Extreme 70cc Minarelli LC kitom. Radim aeroxa za sljedecu sezonu za sad mi je setup stage6 pro replica (vjerovatno ide yasuni r), dellorto 19 (sa malossi red sponge), stage6 usis i usisne lamelice, polini prenos (stavljam i linearne polutke). I po vasem misljenju koji bi kit najbolje legao tu osim 2extreme-a?
Ako bi vi jos nesto promijenili oko setup-a slobodno napisite.
Hvala unaprijed.

Link od kit-a: https://www.streetlights.de/67051969_Zylinderkit_2EXTREME_Sport_70ccm.html

Offline robyakarider

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2906
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Poreč
  • Moj Skuter: Aerox
  • Moja Kaciga: Shark
  • MojSetup: Malossi MHR, Dellorto 21, MVT DD19
  • MojSpuh: Yasuni C16
Odg: 2Extreme 70cc kit
« Odgovori #1 : 24 Listopad, 2022, 06:04:09 »
najbolje bi legao neki kit normalne marke

Offline Kekos

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 44
  • YearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha neos 70cc
  • MojSetup: DrEvo 70 AC
  • MojSpuh: Yasuni r
Odg: 2Extreme 70cc kit
« Odgovori #2 : 24 Listopad, 2022, 06:16:33 »
Ja imam frisko sastavljeno Drevo 70cc,yasuni r,17.5mm dellorto,red sponge,carbon lamele,lc getriba koju ti vec imas,polini high speed,malossi delta clutch,motoforce ravna polutka i usis na 20mm preraden.Po savjetima ekipe sa foruma sam stavia zuti malossi centralni,zute federe kvacila i 5.5g role i to je bilo ocajnoo,samo zujanje bez nekog punjenja,top speed ocaj.Vratih 6.9 g role,polini plavi centralni i zelene opruge kvacila i top,dobro je za sad.Ide debelo bolje,jedino bi trebalo smanjiti role jos ali otom potom.Sa svakim dijelom kojega sam stabia sam zadovoljan i nebi ga minja.lp.

Offline Kekos

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 44
  • YearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha neos 70cc
  • MojSetup: DrEvo 70 AC
  • MojSpuh: Yasuni r
Odg: 2Extreme 70cc kit
« Odgovori #3 : 24 Listopad, 2022, 07:35:06 »
Kakav je taj kit neznam,nezna ni za jedan drugi kakav je.Iskreno ovo mi me prva zujalica i smatram da sam ima dosta srice sa ovim kitom kojeg sam uzea.Doslovno sam kupia kit o kojem sam nesto procita po internetu pa sazna zasto su 2 vide na karburatoru i da 2t imaju usisne lamele hahaha.Vise srice nego pameti.Iz osobnog,nikakvog iskustva,citajuc sa foruma smatram da je Drevo best buy.Nadam se da sam ti pomoga.Sta te zanima rado cu pomoc posto je i meni ekipa pomogla a nisam nista zna.

Offline Kekos

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 44
  • YearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha neos 70cc
  • MojSetup: DrEvo 70 AC
  • MojSpuh: Yasuni r
Odg: 2Extreme 70cc kit
« Odgovori #4 : 24 Listopad, 2022, 07:46:12 »
Evo jos jedno zapazanje kojeg sam zaboravia.Sa kracom getribom od ac se skuter puno vise zilavi,napetiji je.