Tehnički kutak > Skuter projekti

Gilera Vikktor - custom naked

<< < (2/8) > >>

Dee:
Priprema za kemijanje nosaca sica



Oslonci za noge dovrseni. Mozda jos malo usminkat varove al moze i ovako ostat.





Vjerojatno cu ih skratit par cm.

Tu je bio nosac expanzione posude

Dee:
Evo sic. Jakocsam zadovoljan sa sicom, udoban je vrhunski. Iskoristio sam spuzvu od tvornickog sica su Runnera, na par mista ispod sam ubacio spuzve di je falilo, skaj je dosta kvalitetan. Sta se tice kroja, to sam odradio ovako zdravo seljacki, nema teorije da se tu idem zajebavat sa sivanjem i krojenjem. Zaklamao sam ga za dasku, nema to di, rock solid. Uzivo cak i izgleda malo bolje nego na slikama.





Dee:
Expanziona i nosac straznjeg blatobrana sa jednom rukom Hammeritea. Na nosac sam dao i jednu ruku temeljne prije. Nakon slikanja sam ofarbao drugu ruku, super je ispalo.



Prednja felga sa 2 ruke boje, jos je sareno, tribat ce jos jedna. Guma je za smece, dot iz 2004e 😁😁😁

Dee:
Sušara za dijelove



Prednji blatobran i nosači



Sa nosacima sam zadovoljan, dobro su ispali a nisu mi previse vremena potrosili. Nakon ove slike sam ih ofarbao jos jednom rukom za ne falit.
Blatobran je ok, nisam odusevljen ali posluzit ce. Jos se vide rebra di sam spajao limu. Jednog dana mozda napravim neki drugaciji i bolji, al ovo je zasad ok.
Boja izgleda vrhunski, al mehanicka svojstva boje me nisu odusevila uopce, dosta lako se ogrebe.





Boja je dosta nezgodna za uhvatit kamerom. Blatobran uzivo izgleda nesto bolje, odsjaj mu naglasava grbavost i vise nego sta jest.

Dee:
Ovo je bio najveci mindfuck cilog projekta. Jebeni nosac sica. Sad kad je gotov, to djeluje kao, hello pa dobro jutro da ce tako bit. Mozgao sam danima kako da ga izvedem, da bude i funkcionalan, i elegantan, i da je relativno jednostavno za izvest, i evo ga, zadovoljan sam posve. Sic ce se dizat unazad za otvorit gepek. Sic je naravno nize od tvornickog i kada je skracena. Triba jos iskemijat straznji nosac za kadu, al to ce bit ez pz. Za suvozacki sic jos nisam nacisto da li cu ga uopce pravit, to cu jos razmislit.








Naknadno sam na nosac zavario jos neke dijelove koji ce drzat sic i skratio prednju okomitu cijev za bolji kut sica, al to je to.

Sad smatram da sam presao polovicu posla i dalje vise ne predvidam nikakve vece komplikacije, eventualno kad budem slagao instalaciju struje, i tu zna bit dosta mozganja, al najgore sam prosao.

 :headbang:   :headbang:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju