Tehnički kutak > Skuter projekti

Gilera Vikktor - custom naked

<< < (8/8)

Dee:
Plastiku volana sam montirao da bih mogao montirat celer, i nakon jedva nekoliko kilometara je iglica na ne znam koji nacin preskocila granicnik koji na ovom celeru stoji na oko 10kmh, i sad je iglica sa donje strane i ne mice se, tako da sam brzinu mogao ocitavat jedva prvih 3-4 km. Sad jos uvijek broji prijedenu udaljenost al mi ne mjeri brzinu. To mi je jako diglo zivce, jer rastavit to sve da popravim je poprilicna kolicina posla.
Uspio sam doci do nekih 70kmh, al cesta nije dopustala vise od toga. Mislim da bi motor uhvatio 90 sigurno.

JogFromYamaha:
Moras nabaviti nekakve instrumente za nakede da bude sve skladno.

Dee:

--- Citat: JogFromYamaha - 31 Srpanj, 2024, 15:14:31 ---Moras nabaviti nekakve instrumente za nakede da bude sve skladno.

--- Kraj citata ---
Za atestirat neoriginalni celer motor triba vozit u Zagreb na poligon da utvrde je li precizno kalibriran, i atest je onda skuplji. Nijedan od tih troskova me bas ne veseli. Sa originalnim mogu ic radit "mali" atest u Sibenik.

Dee:
BTW izmjerio sam mobitelom 78kmh gps maximalu. Mislim da ima nekih problema u prijenosu, da se remen ne šalta do kraja.
Takodjer, okretaji stoje malo nize, i onda oko 60kmh porastu i motor jos bolje ubrzava, al na tih 60kmh ne krene ubrzavat dizanjem okretaja, nego se okretaji podignu i onda opet stoje stabilno do maximale. Mozda se kasnije nesto malo podignu, tesko je cut radi vjetra.
Znaci, imam jos snage za iskoristit stelanjem sa laksim rolicama, a izgleda i da stock Piaggio vario ovdje vise nije adekvatan. Moguce da je i zbog nelinearne polutke. Zapravo prije da ce bit polutka krivac nego vario.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju