Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia Area 51 pitanja  (Posjeta: 675 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4268
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Aprilia Area 51 pitanja
« : 22 Lipanj, 2021, 01:12:06 »
Frend mi je uzel navedeni skuter, pa ga je dovezo do mene da slozim drevo  :toothy11:

Na skuteru je polini funky, al posto je specificna grana, neko je kod nosaca masine odrezal spuh i tu navaril dalje granu od seriskog spuha  :happy8:
Skuter u startu nije nikak iso, i nabral bi do 63kmh... u brdo jace ga je trebalo gurati..skinuli deklo, ono neki zamjenski minareli posvasani variomat, stavili top tpr, pogledas kvacilo, pakne hvataju svaka 2% , pa je uzel malossi fly i novo zvono.... skuter i dalje nije bas brz, ajd sad sa ovim variom ide u brdo, stavljene su 3.8 rolice, jer sa tezima neide.. i sad ide mozda 65 po ravnom... mislim da je svejedno preotvoren taj spuh makar je stock grana... al budemo probali kak ce ic sa drevom...

gore je rms cilindar, sad sam tek vidio doma, na klipu tona garezi, unutra vidim blokovi umasteni, ulje je tts koristen, sveckica je bila br8hs 10 ...

e sad, onaj famozni selen je cca 80€, jel ima bolja alternativa, cital sam nesto u temi kod pupe da se preporuca mozda napraviti selen, preporuke di? sjeverna hrvatska...

prednja "vilica" mi se cini da je sprckana, jer se vidi unutarnja strana blatobrana da je strugala po kotacu... nemam iskustva sa takvim vilcama :/ jel se ima kaj na njoj centrirati, jel mozda kakav selen kriv pa pravi problem?

prednji i zadnji amortizer nisam uspio naci, jel radio ko kakvu kemiju, kaj je stavljao, ovak se cini da je skuter samo na federima... :S

« Zadnja izmjena: 22 Lipanj, 2021, 01:13:51 Poggiali »

Offline aprilija top

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1321
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sr 180
  • Moja Kaciga: Scorpion
  • MojSetup: polinni :)
  • MojSpuh: polini
Odg: Aprilia Area 51 pitanja
« Odgovori #1 : 22 Lipanj, 2021, 11:24:40 »
uzmes dimenzije selena i ljepo u tq i kupis selen tih dimenzija bila to od vilice bmw a opela honde itd
0981674245