Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pomoć oko uštimavanja variomata Peugeot Speedfight 3  (Posjeta: 1052 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline LeoVince66

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Speedfight 3
  • Moja Kaciga: IXS
  • MojSpuh: LeoVince TT
Pomoć oko uštimavanja variomata Peugeot Speedfight 3
« : 31 Svibanj, 2021, 18:48:38 »
Pozdrav!
Imam Peugeot Speedfight 3ac.
Auspuh: leovince tt
Variomat:stage 6
Remen:stage 6
Kvacilo:stage 6
Opruga:stage 6(medium)
Rolnice:stage 6(3g)
Sve ostalo fabrika
Top speed:86km/h.
Na karburatoru mi je drug pomjerio iglu da "više troši tako da i bolje ide", ali se to ispostavilo netačno tako da sad imam veću potrošnju a rekli su mi da zbog tog čak 2t motor može lošije ići. Zanima me sad da li mislite da bi rolnice od 4.5g(leovince rolnice koje su došle uz auspuh) pomogle da dođem do neke veće krajne brzine iako bih izgubio malo na startu. Jedna od opcija mi je da uzmem malossi diferencijal(primar kako već ko kaže). Da li bi mi to pomoglo i koliko. Da napomenem odmah da ne bi stavljao kit na motor i ne vjerujem da bih uzimao veći karburator jer ne znam kolika bi potrošnja bila,trenutno jedva 100km pređem sa jednim rezervarom..  Takođe ako neko ima video kako se ta iglica na karbuatoru vraća na staro ako može da postavi da ja to probam urafiti jer drug neće da pomogne.. hvala svima unaprijed svaka pomoć bi mi bila dobrodošla.

Offline FeZox-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1159
  • Spol: Muški
  • *Nije brzina opasna vec budala za volanom
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: PIASPEEDY
  • Moja Kaciga: Rap Helmet
  • MojSetup: ima $e
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Pomoć oko uštimavanja variomata Peugeot Speedfight 3
« Odgovori #1 : 11 Lipanj, 2021, 21:49:24 »
Vec kad imas rolice od 4.5gr probaj ih stavit
malossi primar ti se ne isplati na serijali bacanje para
video a potrazi sam vec kad te zanima ali vrlo jednostavno skines vijak koji drzi sajlu gasa na karburatoru izvuces iz karba sajlu s klipicem prstima oprugu stisnes pa prstom poguras iglu van da sve iskoci i moci ces minijaturni osigurac skinut i premjestit nize vec ako si gleda kako drug radi znat ces i sam
*Fuckas krizu kad imas zizu