Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Brava za Peugeot TKR Metal-X  (Posjeta: 677 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mrfulir

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Metal-X
Brava za Peugeot TKR Metal-X
« : 11 Svibanj, 2020, 12:21:55 »
Pozdrav ekipa,

jučer mi je neki jadnik (ili više jadnika) probao maznuti skuter (novi ZG) i slomio mi je bravu jer je nasilno okrenuo zaključani volan u drugu stranu. Onaj pipac što zaključava volan je pukao. Hvala bogu nije ga uspio ukrasti, ali mi je napravio štetu i više volan ne mogu zaključati.
Zna li tko na području zagreba gdje se može uzeti nova/rabljena brava za navedeni skuter? Ne znam da li je brava npr kompatibilna sa ostalim peugeot modelima, ili baš moram gledat za moj model (koji je rijedak).
Također neki tips za security protiv ove stoke koja pokušava ukrasti skutere bi dobro došao.

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5094
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Brava za Peugeot TKR Metal-X
« Odgovori #1 : 11 Svibanj, 2020, 12:27:02 »
Jbt koja kriza je stigla da su lopovi poceli krast peugeot :sad3:
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10852
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Brava za Peugeot TKR Metal-X
« Odgovori #2 : 11 Svibanj, 2020, 15:49:29 »
Mislim da ti pase brava s drugih modela. Ja sam sebi slozio od Speedfighta na Elystara kad je crkla i ide sve na seraf. Trebao bih pogledati dal je jos imam, mozda se da izvaditi klin koji blokira volan pa si samo to zamjenis da ne moras drugi kljuc uzimati.

Tips ti je da si obavezno ugradis elektronski alarm, plus vezanje sa sajlom, ali ta sajla mora biti bas hardcore jer ti cvikaju i one deblje samo tako. To dvoje ti je najbolji omjer ulozenog i dobivenog, a za daljnje korake moze GPS i naravno, buksanje u nekom zatvorenom prozoru, makar ove prve dvije stvari vrijede i za zatvoreni prostor...
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<