Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: biax set  (Posjeta: 3968 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
biax set
« : 26 Listopad, 2008, 18:25:48 »
evo sta mene zanima nabavio sam danas se biax nastavaka i sad razmisljam ovi brusni kamencici sortirani su po bojama sad mene zanima vjerojatno boje imaju svoje znacenje i vrstu namjene.zanima me,da znam koji alat za koji materijal da koristim..set je smjesan jeftin je ali jbg kad nemam para za dremelove nastavke a svaki dremel nastavak kosta 50 kn sto vrlo skupo za nas smrtnike praznog djepa tak da sam se odlucio za drlog edišn.ajte ako netko zna koji nastavci za sta sluze neka napise.hvala puno  :glasses9:

!!!! namjenro sam stavio ogromnu sliku da se detaljno vide nastavci !!!!


Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: biax set
« Odgovori #1 : 26 Listopad, 2008, 18:28:05 »
takav set imam i ja! nije sve drlog u tom setu!

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: biax set
« Odgovori #2 : 26 Listopad, 2008, 18:36:51 »
takav set imam i ja! nije sve drlog u tom setu!
ne kazem da je drlog ali ima boljih meni osobno ovo super set iako nije prvi koji sam kupio imao sam einelov koji sam platio 300kn ali ovaj put nema teorije da dam opet istu cifru ovo kosta 59,90 u pevecu..

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: biax set
« Odgovori #3 : 26 Listopad, 2008, 18:49:41 »
Citat:
vi brusni kamencici sortirani su po bojama sad mene zanima vjerojatno boje imaju svoje znacenje i vrstu namjene

naranćasti su dosta tvrdi i jako dobri su za gus,sivo plavi imaju manju granulaciju i za finije stvari su.....ovi bijeli su jako mekani i nisam im još našao neku primjenu,uglavnom na gusu se srune u roku 20 sek
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: biax set
« Odgovori #4 : 26 Listopad, 2008, 19:00:27 »
e to sam trazio inace do danas sam peglao po razlicitim materijalima s svim nastavcima uopce nisam razmisljao koji za sta i kakav je.eto sad znam napokon..za sta su ovi metalni skroz ljevo