Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner Crash 2  (Posjeta: 2111 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Runner Crash 2
« : 23 Listopad, 2008, 11:43:36 »
Evo juce drug udario u kombi sa runnerom....nesretnik upo prije 5 dana kad je stunto ...jedini koji zna stuntat u ovom gradu..i da se kaze da zna...i napravi motor juce ujutru...ja bio kod njega sastavili ga ....kreno da odvuce djevojku u autoskolu da polaze voznju...nije proslo ni 3 minute kako samo se rastali nas dvojica ...zove me od cure njegove brat ...da dodjem pored Masinske skole udarili drug ovaj i sestra od tog sto me zvao u kombi...i ja sa autom kroz 6 crveni semafora prodjem :D i dodjem dole u roku od 4 minute tako nesto...ja doso dole znaci cca 5 minuta...niko se nije sjetio od 300 ljudi koji su bili ondje da ugasi motor...motor je jos uvijek radio..gorivo iscurilo,ulje....reko pa sto niko nije ugasio pa kaze nema kljuca...a kljuc puko u bravi i ja uzmem kljuc od auta samo gurnem i ugasim...jer je gilerin kljuc puko skroz na vrhu ..pa je samo necim trebalo okrenut na off....rezultat...djevojka se malo udarila..nista strasno...prepala se normalno...a on slomio lijevu nogu ispod koljena....runner pukla prednja maska...plastike oko volana i plastike izmedju nogu ..znaci one gdje je brava i to...i naravno far se rasuo...motor radi normalno...ja ga upalio i drug ga odvuko :) viljuska je ok prosla ...sve ok ostalo...sta se desilo,desilo se da je ovaj sa kombijem glupan..kojeg znamo licno i drug i ja ...vozio kombi..nekakva dostava radi za njih..i kako ima pjeskacki pred skolom...on je iso oko 80..i vidio nekakve sto se kaze kod nas fufice ...droce,kako vec hocete iz skole te,preko kojih je preslo pola grada....i on je da one prodju da ispadne faca naglo zakocio ..ovaj bio izac i pokuso da  zakoci ..nije uspijeo i u njega udari....vozac kombija bio i pjan jos ...ali opet ga ovaj sa zada udario tako da vjerovatno ce on biti kriv....najvise mi zao momka..jer vise nema volje da vozi motor uopste i ako to stvarno voli...ali ga strah jer je imo isto udes prije godinu sa motorom i desnu nogu je podrobio svu ispod koljena pa do zgloba dole i imao je fiksatore tj one sipke u nogama..lezo 9 mjeseci tako....i rekli mu doktori ako jos jednom slomi tu nogu na tom mjestu..da mu nece moci pomoc nikako sto se tice te noge....sad je lijevu slomio pa je i nekako ok...ali sto on kaze...sta da je desna...sta cu ko invallid ? niko niti te hoce takvog niti sta....ode zivot djabe...jedino bi te mati volila takvog ! i donekle je i upravu...ali jbg desilo se sto se desilo...bilo je srece u nesreci......obratite paznju gdje je kaciga zavrsila....nije bila vezana ali je bila na glavi...


http://img504.imageshack.us/my.php?image=22102008406vo5.jpg
http://img504.imageshack.us/my.php?image=22102008406kp9.jpg
http://img517.imageshack.us/my.php?image=22102008409tx8.jpg
http://img530.imageshack.us/my.php?image=22102008408oa4.jpg
http://img530.imageshack.us/my.php?image=22102008410ay7.jpg
http://img530.imageshack.us/my.php?image=22102008411ey2.jpg
« Zadnja izmjena: 23 Listopad, 2008, 11:48:54 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Runner Crash 2
« Odgovori #1 : 23 Listopad, 2008, 11:51:43 »
1. najlakse je bilo ugasit tako da stavis prst na dovod zraka u airbox
2. prijatelj ti je kriv jer nije drzao razmak. Jebga, kurvinjski je sto je ovaj tako naglo zakocio, ali zakon gleda samo ko je koga udario

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2023
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: Runner Crash 2
« Odgovori #2 : 23 Listopad, 2008, 12:28:00 »
da...

na zalost, ispast ce kriv zbog jedne budale...

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Runner Crash 2
« Odgovori #3 : 23 Listopad, 2008, 12:45:22 »
e bas to..kriv zbog jedne budale..jbt

a vidim i prodavao ga je prije par dana

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Runner Crash 2
« Odgovori #4 : 23 Listopad, 2008, 15:45:26 »
Joj kako me naljute :redface: ti likovi koji odjednom naglo koče ili ti se nabijaju iza tebe u vožnji :angry9:... još jedan runner u voznom stanju manje :sad1: :'(

Offline Lim@ RS

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner VXR 200
  • MojSetup: Ucenik ;)
Odg: Runner Crash 2
« Odgovori #5 : 23 Listopad, 2008, 18:44:56 »
Steta, da bar nije nogu slomio...

Jesu oboje imali kacigu? U kojem trenutko je ona ispala?

S kolko na sat je tresnuo?

Offline exfreerider

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Divlja po metropoli
  • Moj Skuter: ex.VXR 200, ex. Zip 125 4T LC RR sada Polo TDI RR
  • MojSetup: najja?i kit - konj za volanom
  • MojSpuh: Samo najglasniji
Odg: Runner Crash 2
« Odgovori #6 : 23 Listopad, 2008, 19:48:07 »
Slično se je prije nekih tjedan dana dogodilo kod lučkog ali nažalost sa 2 života manje

ekipa se zaigrala od toga jedan u autu a dva na zujama i ovaj u autu iz zajebancije na sred ceste potegne ručnu i ovi sa zujama u njega i lik ubio 2 frenda iz zajebancije,nebi mu bio u koži :frajer:
No drift no fun

Na ravnom se vide konji a po zavojima majmuni ja sam ipak ve?i majmun lol

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner Crash 2
« Odgovori #7 : 23 Listopad, 2008, 21:40:12 »
Steta, da bar nije nogu slomio...

Jesu oboje imali kacigu? U kojem trenutko je ona ispala?

S kolko na sat je tresnuo?
a neznam kad je ona ispala hehe....ali kaze da je iso oko 60 km/h.....i onda kad je ovaj zakcio naglo i on je kocio...jbg....udario je znaci sa nekih 40km/h....jer vidim na kombiju ima udubljeno nazad..znaci nije da je prednji kraj npr isklizno od kocenja kad se naglo koci prednjom...on je bas udario u ovog pozadi i onda su upali.....neko je pito za kacigu..kacigu je on imo....a ona kao po obicaju nikad nece da stavi kacigu..kaze sta ce joj to...pomalo glupo razmisljanje ..
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: Runner Crash 2
« Odgovori #8 : 23 Listopad, 2008, 21:44:43 »
Steta, da bar nije nogu slomio...

Jesu oboje imali kacigu? U kojem trenutko je ona ispala?

S kolko na sat je tresnuo?
a neznam kad je ona ispala hehe....ali kaze da je iso oko 60 km/h.....i onda kad je ovaj zakcio naglo i on je kocio...jbg....udario je znaci sa nekih 40km/h....jer vidim na kombiju ima udubljeno nazad..znaci nije da je prednji kraj npr isklizno od kocenja kad se naglo koci prednjom...on je bas udario u ovog pozadi i onda su upali.....neko je pito za kacigu..kacigu je on imo....a ona kao po obicaju nikad nece da stavi kacigu..kaze sta ce joj to...pomalo glupo razmisljanje ..

eto ti glupe zenke (znam puno takvih),samo friz vazan,neka lijepo je to.
al brate bolje malo dlakica pomaknuta neg ostat bez face.
steta frendove noge jebla.bice kola. :icon_thumright: