Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kymco super 9  (Posjeta: 3711 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6762
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Kymco super 9
« Odgovori #20 : 01 Svibanj, 2019, 18:54:47 »
Ništa onda bijax u ruke i brusi var dok ne izvadiš taj tuljac koji prigušuje ispušne plinove, al svejedno slikni ak možeš i stavi sliku tu da vidim jer do sada nikad nisam vidio da je blokada zavarena skroz u krug, to je obično piknuto sa jednim ili dva vara i to je to, tak je imao i moj zamjenski spuh istog izgleda kao i tvoj

frank horrigan fallout 3
« Zadnja izmjena: 01 Svibanj, 2019, 18:58:57 zvonkec92 »
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline oli

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 20
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: kymco super 9
Odg: Kymco super 9
« Odgovori #21 : 01 Svibanj, 2019, 19:33:51 »
Zvonkec92 To je taj auspuh ,samo što moj ima drugaćiji nosać.Hvala ti na savjetu.Slikat ću kad budem u prilici .Čovjek iz servisa tvrdi da cijene djelova nisu prenapuhane..kada mi se mašina vratila glava cilindra mi je bila krivo zašerafljena tako da mi je cijevčica od hlađenja dirala nosač sica,tako da znaš o kako ozbiljnom serviseru se radi ,naplatio set brtvi cilindra 65 kn ,a kad sam ja morao skidati glavu cilindra da je stavim u ispravan položaj ispod stara brtva ,sad koliko se ja razumijem set brtvi bi značio brtva ispod i brtva iznad cilindra !?

Offline oli

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 20
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: kymco super 9
Odg: Kymco super 9
« Odgovori #22 : 01 Svibanj, 2019, 20:01:04 »
Ovo oko cijena dijelova je možda malo viša, nekih 150 kn više ukupno ,po vašim komentarima ispada da me je oderao ko mačića ,pogledajte cijene u Ms trgovini

Offline oli

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 20
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: kymco super 9
Odg: Kymco super 9
« Odgovori #23 : 01 Svibanj, 2019, 20:04:42 »
Može li se ovo skidanje blokade kako improvizirati nemam bijax bušilicu ,nešto sa običnom bušilicom i nekim nastavkom,gdje kupiti nastavak !?

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6762
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Kymco super 9
« Odgovori #24 : 01 Svibanj, 2019, 20:22:23 »
Može se i sa običnom bušilicom a one kamene nastavke možeš pogledati u nekoj obližnjoj željezariji ili trgovini koja bi mogla držati takav alat.  Sad neznam napamet kaj sve sadržava set za kimka ali brtvu iznad i ispod cilindra mora svakako imati, za manje od 300kn si mogao kupiti premium lagere za radilicu tipa NTN ili Koyo Japan i Corteco semeringe. Neznam napamet koji lageri idu na kimka ali vjerujem da nisu 2 komada skuplja do 120-150kn nikako + semerinzi. Rolice Malossi si mogao kupiti po 60-70kn set a ne neke kineske za 110. Sad kaj je tu je, ako nemaš alata a imaš vremena pošalji meni auspuh poštom ja ću ti to đaba odradit, ali svakako prije uslikaj taj dio da vidim kako je zavaren.
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline oli

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 20
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: kymco super 9
Odg: Kymco super 9
« Odgovori #25 : 01 Svibanj, 2019, 20:38:09 »
Zvonkec 92 Budem vidio što mogu iskemijati ,ako ne bude išlo čut ćemo se .Znaš kaj mi veli tip iz servisa ,kaže da mi je na računu prikazano naraku djelovi jer da mu je takav program ali da mi je ugradio orginal Kymco djelove ,no dobro svaka se škola i neznanje plaća ,za drugi puta znam što ću napraviti.Sada mi je karburator dobro ušelan (smeđa svjećica ) stavio sam druge lamelice ,presporo mi čok zatvara pa mi se malo guši dok se ne zagrije i gubi okretaje,zagrijen drži na 1800 ,e sad ne ide preko 5000-5500 valjda zbog tog tuljca u grlu auspuha!?Zbog same razrade možda i bolje da je imao blokadu jer sam lak slab na davanje gasa ;-) taman dok ja uspijem skinut blokadu iz auspuha motor će se i razraditi .prije mi je išao 70-75 a sad se muči

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6762
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Kymco super 9
« Odgovori #26 : 01 Svibanj, 2019, 20:55:51 »
Vadi ti samo taj tuljac van, mašina lakše "diše". Ak di zapneš tu smo  :headbang:
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"