Društveni kutak > Susreti, putovanja, putopisi..

Do Grcke s PUREJETOM

<< < (3/30) > >>

Corector:
Moguce je u povratku da prosaram tom rutom, cekam Aragona da mu isporucim prosvercane dijelove za macka iz dzaka, sve je od purejeta osim vodene, to mu se vise nikad nece batalit  :frajer:

elmirtravnik:
do kojeg si sad grada dosao evo ja u Sarajevu dosao u posjetu bebacu pa ako si blizu da bar fotku okinemo za foruma haha

Corector:
Bio kod Dine u Gracanici s Aragonom. Ljudine nena sta, slazu se velike stvari do detalja u radionici.
Pogledajte sta je dogurano na servis  :laughing11:




Tuzla...




aragonY:
Kad je peža dogurana pred servis nisam mogao vjerovati  :laughing7: koja koincidencija, ko da smo samo njega čekali hahahaha

Toliko smo se zapričali da smo na kraju zaboravili otići negdje na klopu a i mrale je sigurno žurio, čekaju ga brojni kilometri za natući. Drugu priliku ćemo bolje iskoristiti, danas mu je vrijeme odlično mislim da će i više nego uživati u tripu..

Corector:
Bio 2h u Tuzli, lijep grad, dobra cesta. Tamo sam maznuo cevape u "Limenci" i salate


A ovdje cu malo duze ostati

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju