Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Zongshen 250 lc  (Posjeta: 928 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline eserkapedeset

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 95
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: aprilia sr50
Zongshen 250 lc
« : 08 Svibanj, 2018, 19:02:46 »
Naci vec sam lud jbt.....nece jednostavno upalit kvad i nece....znaci liku se samo bio ugasio....reko dobro aj prihvatio sam izazov reko ajmo ga dic iz mrtvih kolko to moze bit tesko.Frgac 2 dana lezao u bengi....dizne ociscene zicom tankom....saraf smjese i ti puteljci" ocisceni...sklopim sve radi magare al samo na leru, i to s cokom dignutim,na bilo kakvo razmisljanje o davanju gasa vec magare predvidi situaciju i samo se cuje ono pfffff i gasi se...sad po logici il stopa gorivo il previse zraka vuce(uzei novi oring pripasao na frgac i provjerio sam prirubnicu).Pokazuje svaki drugi dan znakove zivota i bez coka malo dok vergla tududu 2-3 puta okrene radilicu sam i nista i tako u pravilnim razmacima....pregledao ventile stavio ih na toleranciju...skinuo glavu bio...klip oke izgleda sam kaj je crn..svjecka isto mokra(baca iskru)..a sve nece ko da uopce ne dobiva bengu.....nije mi jasan i nemam vise akumulatora citavih.Pomagajte molim vas..nemam kog pitat a da se kuzi u sve kolko se kuzi ekipa na forumu..ergo razlog za postavljanje pitanja na skuta forum :laughing9: