Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner sp180 pitanja  (Posjeta: 1101 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline boulybox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 269
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: sr70,ice150,sp180
  • MojSpuh: Yasuni R
Runner sp180 pitanja
« : 27 Rujan, 2017, 19:43:41 »
Pozdrav, kao dugogodisnji mrzitelj runner sekte odnijelo me pa sam uzeo SP-a ilitiga FXR DD-a. Konkretno se radi o berbi 99. po kodu boje 879 fluo rosso ili po naski paklena naranca. Uzet od prvog vlasnika sa 22 tkm, sa pretpostavkom da je zaribao, no ispostavilo se da je kihnula svjecica(prva ugradnja je bila gore :)) te se otpustila matica na strani variomata pa se nije dao kurblat. E sad pojavilo se nekoliko problema pa ajmo redom.
1. Lijeva strana je izblijedila jako a desna se dosta dobro drzi, pa bi moje pitanje bilo ima li netko iskustva sa ponovnim lakiranjem te iste boje?
2. Prednja serijska vilica je doslovno za djubrivo tako da me interesira jel ide gore vilica od vxr-a na saraf, tj. jel potrebno jos nesto mjenjati?
3. Posto sam ga skoro do kraja rastavio mislim mjenjat sva moguca crijeva od goriva jer su stara i trula pa me zanima jel postoji kvalitetna zamjenska jeftinija opcija ili da idem na original te gdje mi je najbolje traziti?
4. Bubrezi su oni neki serijski sivi, jedan je malo izgreban pa sam mislio uzeti druge no nemogu nac na netu cijenu novoga tj. dali je moguce opce kupiti nove, te naravno ako netko zna cijenu bio bih zahvalan.
5. Nabavljanje naljepnica, kakva je kvaliteta te jesu li blizu originala ili je bolje se ne igrat s naljepnicama?

Imam jos milijun pitanja ali sve svojim redom, jer mi je zapravo cilj slozit skuter kojim se mogu svaki dan vozit a da ne zahtjeva stalno prckanje.
Ako sam fulao podforum se ispricavam, te odgovore na neke od ovih pitanja nisam mogao naci trazilicom pa sam stoga otvorio novu temu.

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: Runner sp180 pitanja
« Odgovori #1 : 28 Rujan, 2017, 11:36:31 »
2. vxr vilica ide na saraf, ne moras nista mijenjati.
3. imas na mojskuter webshopu prozirna piaggio crijeva, nemoj stavljati rms posto ne drzi pola god. pa opet pusta.
4. koliko znam nema vise za kupit bubureg u sivoj boji vise, samo u crnoj ili u antracit, ja ti imam sive u ok stanju ako te zanima.
5. imas takoder uzet orginal piaggio naljepnice, komad 100 kn, pa ti bude orginal, ili das izradit.

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7058
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Runner sp180 pitanja
« Odgovori #2 : 28 Rujan, 2017, 11:53:57 »
Dacerovs ima sive bubrege u ducan stanju,pa mu se javi.

Ako je boja akril,postoji opcija da se ispolira,ako nejde tako onda izmatirat sa 800-1000 smirglom pa bacit bezbojni gore

Crijeva nemoj tokic ona opletena jer su katastrofa,to pricekaj savjet nekog ko zna za dobra crijeva...
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline dacerovs

  • Nema šerafanja nema živaca
  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1820
  • Spol: Muški
  • Yamaha Nmax Club
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Zagreb
  • Moj Skuter: Suzuki Burgman 400K7
  • Moja Kaciga: Schuberth R2
  • MojSetup: Skoro serijala
  • MojSpuh: Kromirjanji
Odg: Runner sp180 pitanja
« Odgovori #3 : 28 Rujan, 2017, 11:54:31 »
Imam sive bubrege, stanje tip top, nista vareno niti slagano, tvornicko stanje, ak te zanima javi u inbox pa ti posaljem slike.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline boulybox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 269
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: sr70,ice150,sp180
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Runner sp180 pitanja
« Odgovori #4 : 29 Rujan, 2017, 20:24:09 »
ima ko kakvih prijedloga za poboljsanje kocnica? ove grimeca pumpe i celjusti su tako tako, nista impresivno. Stavit cu pletene lajtunge jedino neznam kad bi se stavile druge pumpe od recimo beverlyja ili necega, te kako igra hengtong pumpa sa grimeca celjusti?
u obzir dolazi i prednja celjust sa novijeg beverlija zajedno sa pumpom  :dontknow: