Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia Scarabeo 125cc rotax out  (Posjeta: 1174 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline elmirtravnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: travnik
  • Moj Skuter: x8 250i.e.
  • Moja Kaciga: shark
Aprilia Scarabeo 125cc rotax out
« : 30 Kolovoz, 2017, 19:37:53 »
prije ne punih 7 dana pored svoje x8mice kupim ja ponovo apriliu scarabeo rotax, imao jednu stanje bilo novo i jako mi zanimljiva bila ali je zamijenim za x8 i dodam kesa, listam jednu noc oglasnik i nadjem slicnu toj 125cc tek reganu povoljno..pokupim rodjaka odma ujutro i 450km spicim po nju, rodjak mi vracao auto kuci a ja sa apriliom picio ispred njega, na pola puta sam skontao da kapa ulje negdje ali nisam uspio ustanoviti jer ni obicnog sarafcigera nisam imao, krenuo voziti dalje i 5-10km nakon tog pali se lampica, u nedodjiji u po šume,  parkiraj , u auto nece da stane nema teorije, ostavi ga na cesti u pola sume idi 30km s autom do prve benzinske kupiti bilo koje ulje, vracaj se , napravi pomoci privjeska od kljuca sarafciger i skini oklope, po belaju ni noža kod sebe i lijevak pravi od fante sokate ali dno skali upaljacem da mozes sipati ulje.. nasuo ja ulje upali skuter i gasss, bez stajanja jos 180km presao skoro full gas..  odvucem kolegi i ustanovi da je bas sa skuterom neko cackao i ustimao ga i usminkao ga da se samo proda, rastavi masinu i u qrcu i cilindar i klip i karike i radilica.. hajd rotax u qrac.. e pitanje za mnoge strucnjake na forumu, nasao sam masinu 500cc od scarabea ali bez elektronike sa instalacijom i felgom i spuhom ma svimee, samo nema elektronike.. odluka je pala da pored x8 ostavim i hantragu od aprilie ali da stavim masinu 300 400 500 cc i zanima me ova 500cc koja je 100 % ispravna i moze li se probati postaviti na moju elektroniku.. ako nece ici koju masinu da trazim a da moze stati felga 16 coli .. pucajte savjete a kad se ustanovi i uzme kakva jaca masina bit ce slike projekta ..

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Aprilia Scarabeo 125cc rotax out
« Odgovori #1 : 30 Kolovoz, 2017, 20:07:42 »
nakon kaj smo tigovorili za taj rotax da bjezis od toga,rijesil si ga se i onda opet dovuces jos vece smece..nakon svih upozorenja kaj drugo rec nego da si i zasluzil kaj ti se desilo..

kaj se tice upasivanja druge masine koju god da stavljas trebas njezinu instalaciju i sva trosila..ako je karb verzija masine koju uzmes,mores zbrikat na svoju instalaciju ali opet trebas sva trosila od te masine koju kupis..

sretno  :hello:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline elmirtravnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: travnik
  • Moj Skuter: x8 250i.e.
  • Moja Kaciga: shark
Odg: Aprilia Scarabeo 125cc rotax out
« Odgovori #2 : 30 Kolovoz, 2017, 20:28:26 »
sve znam sta je se pisalo ali da prodam samo papire sa ramom mogu izvući pare sto sam dao.. isao sam na to da se sta zaradi ali dok ne umastis dobro ruke nema od.tog nista.. masina je komplet sve zivo ima i instalaciju dobijem.. samo nema elektroniku..

Offline elmirtravnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: travnik
  • Moj Skuter: x8 250i.e.
  • Moja Kaciga: shark
Odg: Aprilia Scarabeo 125cc rotax out
« Odgovori #3 : 30 Kolovoz, 2017, 20:32:33 »
ajnspric je zaboravi napisati  :headbang:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Aprilia Scarabeo 125cc rotax out
« Odgovori #4 : 30 Kolovoz, 2017, 22:32:34 »
treba ti instalacija i sva pripadajuca elektronika,apsolutno sva.mplus kljucevi itd itd
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline elmirtravnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: travnik
  • Moj Skuter: x8 250i.e.
  • Moja Kaciga: shark
Odg: Aprilia Scarabeo 125cc rotax out
« Odgovori #5 : 31 Kolovoz, 2017, 08:00:16 »
nista od ove ajnspric, koju masinu da.uzmem sda bi na.nju mogla.felga 16 coli

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Aprilia Scarabeo 125cc rotax out
« Odgovori #6 : 31 Kolovoz, 2017, 08:35:11 »
Nikakvu jer će bit skuplja pita neg tepsija,možeš samo opet nabasat na neko smeće koja god mašina bila,zaj#bo si se,a govorili smo ti,ovo ti je škola,može se složit dobro samo će koštat ko cijeli drugi skuter