Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Peugeot Jetforce auspuh, variomat, kvačilo....  (Posjeta: 1097 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline greenlogic

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 1
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Jet Force
Peugeot Jetforce auspuh, variomat, kvačilo....
« : 03 Travanj, 2017, 09:00:45 »
Pozdrav svima, novi sam u svijetu skutera, a i foruma pa nemojte nešto zamjerit :)

Nedavno sam kupio Peugeot Jetforce 50 C-Tech 2008. godina, 4000 km. Na skuteru je stage6 variomat i kvačilo i original remen, original auspuh, rolice 9 g. Skuter je stajao malo duže od godinu dana i kada sam se malo više provozao s njim počeo je slabije ići. U početku je lijepo povlačio, na ravnom išao 80 i malo više (po satu) s mojih 85kg. Nakon jedne malo vožnje skuter više ne ide ni upola kao prije. Povlači u startu dosta dobro do nekih 25-30 km/h a nakon toga mu dugo treba da navuče maksimalnih 70 km/h. Rastavljen je auspuh i iz njega izvađeno sve ono što se raspalo i sada skuter ide dosta bolje, ali još uvijek ne kako je išao na početku. Ima li tko kakav savjet? Lp

Offline zhvn

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot Jetforce auspuh, variomat, kvačilo....
« Odgovori #1 : 13 Srpanj, 2017, 16:40:05 »
Pozdrav svima, novi sam u svijetu skutera, a i foruma pa nemojte nešto zamjerit :)

Nedavno sam kupio Peugeot Jetforce 50 C-Tech 2008. godina, 4000 km. Na skuteru je stage6 variomat i kvačilo i original remen, original auspuh, rolice 9 g. Skuter je stajao malo duže od godinu dana i kada sam se malo više provozao s njim počeo je slabije ići. U početku je lijepo povlačio, na ravnom išao 80 i malo više (po satu) s mojih 85kg. Nakon jedne malo vožnje skuter više ne ide ni upola kao prije. Povlači u startu dosta dobro do nekih 25-30 km/h a nakon toga mu dugo treba da navuče maksimalnih 70 km/h. Rastavljen je auspuh i iz njega izvađeno sve ono što se raspalo i sada skuter ide dosta bolje, ali još uvijek ne kako je išao na početku. Ima li tko kakav savjet? Lp
Sta je to sto se "raspalo"?

Offline GrgaMrga

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Neos 50
  • Moja Kaciga: AGV stealth
  • MojSetup: polini hi speed, giannelli extra v2
Odg: Peugeot Jetforce auspuh, variomat, kvačilo....
« Odgovori #2 : 13 Srpanj, 2017, 18:10:30 »
vjerojatno inaj katalizator ak je u loncu, ili ona mrezica ili vuna iz topa?

Offline Patr1k747

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 434
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vž
  • Moj Skuter: KTM
Odg: Peugeot Jetforce auspuh, variomat, kvačilo....
« Odgovori #3 : 13 Srpanj, 2017, 21:45:04 »
vjerovatno na katalizator misli .

Mislim da su ti rolice preteske , 8.5g je serijski , a  s 8.0 g ide najbolje sve serijala bez blokade. Tako da probaj s laksim rolicama .
Svaki skuter je na svoj način dobar i lijep, al Aerox je ipak Aerox...