Tehnički kutak > Garaža
Piaggio Zip 70 LC by ditek
Corector:
--- Citat: dario007 - 23 Srpanj, 2017, 00:36:33 ---Inace u ovo.doba se kita stavlja na druga mjesta a ne na skuter :toothy9:
--- Kraj citata ---
Dam ti jaci spuh (mhr replicu) ako me preporucis za VERENIKA :icon_biggrin:
dario007:
--- Citat: Corector - 23 Srpanj, 2017, 18:40:46 ---
--- Citat: dario007 - 23 Srpanj, 2017, 00:36:33 ---Inace u ovo.doba se kita stavlja na druga mjesta a ne na skuter :toothy9:
--- Kraj citata ---
Dam ti jaci spuh (mhr replicu) ako me preporucis za VERENIKA :icon_biggrin:
--- Kraj citata ---
Za mhr replicu mozes bit i moj verenik :toothy12:
Da ne ispadne totalni spam,imao sam cast probati zipa...evo jos sad sam odusevljen kako to ide :)
Naravno nisam ga cepao samo pun gas nego sam probao i sve otklone gasa i odlicno se odaziva,vec na pola gasa se osjeca onaj kick u dupe a na punom gasu osim sto leti dolazi i onaj karakteristican kes od uha do uha.Svaka cast kolegi ditek-u na slozenom setupu!
Corector:
Da da, ide kolje i ubija, a traje ko serijala. Toga nema nigdje, nije li to extremno?
Za mhr replicu cemo malo modificirati opcije i svi ce biti extremno srecni :headbang:
RunnerSukosan:
Dam ti yasuni r ako i mene preporucis za VERENIKA :toothy9:
ditek:
Da uzdignem temu iz pepela..
Nije se dugo ništa pisalo jer se nema šta pisat, zip ide kolje ubiva i traje. Ništa novoga što se tiče setupa..
Od smetnji i kvarova u zadnjih 6000km: 2x prdnuta svjećica i 1x rasuti namotaji
E sad došla je zima pa je i vrijeme da se termogrupa skine na kontrolu. Trenutno sport pro na grbači ima 10000km pa je došlo vrijeme da se promijeni karika. Stanje termogrupe odlično, Kaufland ulje vrhunski odrađuje posao ;D
Stara karika na zazoru od 0.38mm, ali eto već kad imam novu u šteku bude se promjenila. Zazor nove karike 0.2mm.
Uz to, po tradiciji se mijenja i igličasti ležaj (Polini), a dihtunzi ovaj put ostaju stari - diht masa će ih vratit u mladost :headbang:
Što se upgrejdova tiče:
Po termogrupi se nema šta dirat.. ispuh je na 78% promjera cilindra, prelivni su već šireni i sve je dignuto na 190/130 timing još prošle godine. Karb 21 vrhunski, zasad nema potrebe za većim. Ostatak setupa isto tako dosta dobar, čak i prijenos. Eventualna slaba karika je auspuh, ali nema tu nekih planova za ulaganje, eventualno fuš metode tipa skraćivanja grane.
Jedno vrijeme (meni a i curi) je bila zanimljiva opcija Metrakit SP3, pa uz to neki c21/r1200 i 24 pwk, ali neznam, nebu niš od tog, čemu bacat pare u bunar? Zip je svoje već dokazo, uz ništa para složit setup koji ide jako a i traje, a štafetu sad predajemo nekom drugom :binkybaby:
sad se ložim(o) na nekog pitomog lc-a sa bačvicom i 17.5 karbom ;D
I to je to, plan je vozit ovaj setup dok se ne saspe, a dalje ćemo vidjet - vrlo vjerovatno će se ić na downgrade tipa LC gus i neka bačva spuh.
Navigacija
[0] Lista Poruka
Idi na punu verziju