Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Superking  (Posjeta: 805 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Josip Zgd

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 23
  • Spol: Muški
  • Ono kad bjezis od murije pa ti nestane benzina -.-
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio NRG
  • Moja Kaciga: Premier
  • MojSetup: 150 cc delorto 19
Superking
« : 09 Svibanj, 2017, 22:07:46 »
Pozdrav...E ovako kupio sam baotiana superking 2009 god 50 cc minarelli masina stavio sam gore kit 70 cc 47 mm klip eh sad motor m u ajmo rec prvoj brzini dere se i krece ko lud kad ga presalta ajmo rec u drugu motor izgubi snagu i kad se motor zagrije opt sporo vuce gledo sam lamele bile su dobre zvono sam vidio da je pocelo lagano plavit pa nisam mogo nac drugi dio pa sam ga posmirglo al motor opt nejde kad de zagrije imal neko kakvo rjesenje da nije mozda zbog fergazer el imam gore orginalni mikuni 16

Offline alentje

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 90
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banja Luka
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox '04
  • Moja Kaciga: HJC Clown
Odg: Superking
« Odgovori #1 : 12 Svibanj, 2017, 17:17:14 »
Prvo skuter nema brzine. U tebe je problem sto obrtaji nisu linearni kroz ubrzanje. Tu ili mozes staviti linearne polutke i sportski vario ili staviti malo lakse rolnice da u prelazu na drugi ugao polutki spusti na odgovarajuce obrtaje. A to sto ti slabi motor kada se zagrije tu mozes pomoci busenjem dekla da se prenos ne grije previse.

Verstuurd vanaf mijn SM-G935F met Tapatalk


Offline Josip Zgd

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 23
  • Spol: Muški
  • Ono kad bjezis od murije pa ti nestane benzina -.-
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio NRG
  • Moja Kaciga: Premier
  • MojSetup: 150 cc delorto 19
Odg: Superking
« Odgovori #2 : 12 Svibanj, 2017, 18:01:30 »
Prvo skuter nema brzine. U tebe je problem sto obrtaji nisu linearni kroz ubrzanje. Tu ili mozes staviti linearne polutke i sportski vario ili staviti malo lakse rolnice da u prelazu na drugi ugao polutki spusti na odgovarajuce obrtaje. A to sto ti slabi motor kada se zagrije tu mozes pomoci busenjem dekla da se prenos ne grije previse.

Verstuurd vanaf mijn SM-G935F met Tapatalk
Znm da nema to sam iso tako objasnit...a rolice su mi vec gore 6 grama sad sam stavio novu svjecicu sad vise nemam problema da kad se garije da nejde al jos cu probat stavit fergazer delorto 19 pa cu vidjet

Offline mauricio

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 187
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: bergaZ
  • Moj Skuter: je u divnom sjećanju
  • Moja Kaciga: je nova
  • MojSetup: je mrtva serijala
  • MojSpuh: je kromiran
Odg: Superking
« Odgovori #3 : 19 Svibanj, 2017, 01:21:59 »
Sta se tice "menjanja brzina", proveri imaju li variomat i polutke osiguran bezbedni i glatki put klizanja. I vidi da li ima lufta na bolcno variomata. Ponekad taj problem zna doci ako se ojeo materijal u polutkama gdje klize oni stiftovi, pogotovo ako fali masti.
===> Its Not What You Ride, But How You Ride <===