Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: peugeot trekker pomoc oko struje  (Posjeta: 654 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline martin gpr

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 158
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovec
  • Moj Skuter: peugeot trekker,er-5
  • Moja Kaciga: suomi, nolan
  • MojSetup: original 100
  • MojSpuh: original
peugeot trekker pomoc oko struje
« : 25 Veljača, 2017, 08:10:13 »
Pozdrav kolege forumasi zaglavio sam u sljepoj ulici sa pezo trekkerom 50 al je masina speedfight 100 i nema kod kljuca  ehh sad problem je motor je radio i na jednom je izgubio svjetla kratko dugo poziciju i osvjetljenje instrument table i ustanovio sam da namotaji ne davaju struju i narucio sam namotaje ali ne originalne nego od baotiana jbg bili su jeftini 110 kn novi a vizualno je to to i po dimenzijama   ;D ehh dok sam cekao nove namotaje metnuo sam novu bobinu i cdi "racing" china  :icon_biggrin: i motor je radio i onda su dosli namotaji i tu su nastali svi problemi stavio sam te namotaje i motor je nakon 10 pokusaja upalio i radio pod punim gasom na 1000 okretaja i cudno radio to jest tukel ko da svaki 2 put baci iskru  eh i onda sam vratio stare namotaje gore i onda vise nije bilo iskre ehhh onda sam kupio jos jednog cjelog speedfighta ispravnog i sa njega prebacijo namotaje i sad motor dobiva gorivo ima iskru ali ne pali i uopce ne daje znakove zivota pa sam probao staviti i stari cdi i bobinu sa drugog pezoa ali ista stvar i sad nema vise ideje kaj bi moglo biti pa molim vas za pomoc tko bi znao ilii ako ima koj majstor da ga dovezem da pokusa popraviti  :dontknow: