Ostalo > Razne offtopic teme :)

Bike expo Verona 2017

<< < (7/8) > >>

mauricio:
mi išli sa malo starijom Setrom i bilo je mnogo lepo.....  :happy8: Telka, grijanje, komfor OK...

Tomi_ZG:
Oskar slike su za medalju,priča se da je netko radio sklekove za popust za jaknu,da ima i filmić  :laughing7:


Kaj se tiče busa,nekad je ok tak ić pogotovo kad se ide van,ideš bez brige i pameti,ne brineš da će ti netko zrokat auto na parkingu,ne brineš za kamere kojih trenutno po europi ima više nego imigranata i ubijaju ti želju za veselijom vožnjom,možeš pit,možeš spavat,jebe ti se,samo da je bus visoke klase



--- Citat: balki - 23 Siječanj, 2017, 07:40:21 ---Prijavite bus i prijevoznika MUP-u
- u najgorem slucaju vas je mogo potrovati. Pa niste azilanti da bio ovo iztolerirali!
Nije to drukanje nego briga za ljude

--- Kraj citata ---
To je bus od auto škole za učit vozit,mora da je jako dobar

Ja bi iskreno tražio povrat para,znam da ih ne bi dobio al bi onoga koji mi je priuštio propuh-vožnju od 1000km izjebao u mozak ko mladog majmuna

Corector:

--- Citat: mauricio - 23 Siječanj, 2017, 12:27:26 ---mi išli sa malo starijom Setrom i bilo je mnogo lepo.....  :happy8: Telka, grijanje, komfor OK...



--- Kraj citata ---


Odakle je dosao taj bus?






@Tomi

Mozda za ovakve prilike i putnike (kao bajkeri cuga ovo ono veselica) nitko nema muda ustupiti noviji bus, ali sve je bilo pod konac unutra.




Istina za sklekove, tesko je talijane nafukat za popust (s tim da se talijanke daju rijesit na vise nacina), makar je sa 120€ na 100 preoptimisticno za jaknu koja je ohladjena sa 320€ (mos mislit), ima ih i za puno manje pa eto. I nakon neuspjesnih pregovora s utegnutom starijom plavusom iako bi ona meni cak i dala, preusmjerava me jos na "gazdu" malog celavog u zelenom kako ona manje odusevljeno kaze, i on me ladno odbija, odustajem i vracam jaknu na vjesalicu iako bih se vratio kasnije i dao joj, a ona me ne pusta i kaze da ce mi je dati za 90€ ako joj napravim 100 sklekova.
Na pitanje jel ovdje ili negdje drugdje, ona pokazuje odmah na licu mjesta. Posto mi nije bilo napeto na sred ducana, kazem joj da ne mogu toliko, ona spusta na 50. Rekoh ne mogu ni toliko, jer cu biti WET!
Pa koliko mozes pita me ona? Izvlacim se na 20-30 makar znam da cu 30 izjebat. I kaze ona, moze 30. Rijesim to u cugu, dobijem aplauz i lijep osmjeh, makar znam da joj onaj mali celavi zeleni nije dovoljan.
I tako u srdacnom razgovoru otkriva da je fitness trenerica (a zato je tako dobra) i kako voli zanimljive tipove tlacit,
pokazala mi je jos uze sa preskakanje koje daje onima manje zanimljivima, ali ja bih joj dozvolio da me bicuje.
Obecao sam joj kako cu sljedece godine napredovati i da cu je zadovoljiti sa 100 sklekova, a ona se jako obradovala i uzbudila jer nije ocekivala tako tvrd orah  :headbang:







Ovdje sam objasnio da mogu ici dosta duboko, jednostavno moram dati do znanja da ja nisam party breaker :laughing7:

Matija97:
Svidaju mi se "motorici",bome i frge  :headbang: Vidim unatoc propuhu i pi*darijama bilo vam je dobro  :icon_thumright:

Fast Nrg:
Kad si slozil 30 komada mogla ti je i broj svoj dat uz jaknu :toothy9:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju