Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Derbi gp1 racing nece upalit  (Posjeta: 673 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vexare94

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 43
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Racing 50
  • MojSetup: Dellorto 17.5,Dizna 60,Malossi multivar,Rolice 5.7g
  • MojSpuh: Leovince Scoot
Derbi gp1 racing nece upalit
« : 20 Srpanj, 2016, 13:55:53 »
Pozdrav, na derbiju je otisao senzor brzine i za to vrijeme je stajao 2 tjedna u konobi dok nije stigao zamjenski dio. Kada sam sve smontirao i krenuo đir ponekad mi se znao iz cista mira ugasit dok bi stajao na semaforu i nakon toga bi iskljucio kontakt , dao ga opet i normalno bi upalio i krenuo dalje. Problemi sa gasenjem su nestali , jedino je znao ponekad malo grgljat u niskim okretajima jer je karb ostao na zimskoj steli pa je dobivao malo bogatiju smjesu. Jucer sam otisao sa skuterom na tehnicki, prosao je tehnicki i nakon toga sam se isao provozit đir i kada sam se vracao doma  negdje na pol puta je poceo trokirat i proizvodit zvukove kao da svjecica baci iskru svaki drugi ili treci ciklus , nekako sam se dovukao do doma i oprao  ga, nakon toga sam ga upalio i pustio da radi da se osuse svi dijelovi i nakon cca 5 minuta rada se samo ugasio i od tada ga nikako upalit. Skinuo sam svjecicu i primjetio da je skroz mokra sta znaci da je zalijeva gorivo, probao sam smanjit smjesu na karbu ali i dalje je mokra svjecica , ima normalnu kompresiju, iskru baca na elektrodi ali se cini malo slaba , gorivo dobiva, cini mi se cak i previse. Ima polinijev sport 70 kit, karburator serijski 17.5 sa vecom diznom , rezonantni auspuh od leovince-a , malossijev multivar..., do neki dan je sve savrseno radilo i odjednom je poceo stucat. Ikakve ideje sta bi moglo bit ? Danas sam promijenio svjecicu, provjerio iskru i pregledao karburator i cist je , sve  izgleda super ali nece upalit nikako.

Offline Vexare94

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 43
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Racing 50
  • MojSetup: Dellorto 17.5,Dizna 60,Malossi multivar,Rolice 5.7g
  • MojSpuh: Leovince Scoot
Odg: Derbi gp1 racing nece upalit
« Odgovori #1 : 20 Srpanj, 2016, 16:04:05 »
Nastavio sam ga rastavljat i primjetio da pusta pumpa vode na semeringu, vjerovatno je probila voda u cilindar pa ne zeli upalit.