Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gasi se topli u leru..razlog?  (Posjeta: 1326 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dhrestak

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 17
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco agility city
  • Moja Kaciga: Probiker multiJ
  • MojSpuh: Giannelli rekord
Gasi se topli u leru..razlog?
« : 08 Lipanj, 2016, 11:39:40 »
Pozdrav,
skuter (kymco agility city) mi se gasi uvijek kad stanem na semaforu nakon sto se ugrije (par km voznje). Gore je karburator naraku 17,5 (kopija dellorta) sa diznom 90, smjesa je vjerojatno malo prebogata i dolijevam oko pola deci ulja u rezervoar jer je gore stavljen kit malossi 70 prije 100injak km. Pokusao sam stelati ler gas preko sarafica ali to mi pomaze jedino da se hladan ne gasi a dok je topli ako zavrnem ler gas do kraja malo mu duze treba da se ugasi ali se opet ugasi.

Mislite li da li to uopce ima veze sa stelanjem ler gasa ili je problem smjesa ili to ulje koje dolijevam, nije mi to toliko problematicno navikao sam da ugrijanog na semaforu odrzavam sa malo gasa da se ne ugasi ali mi nije jasno do cega je. Karburator i kit su stavljeni novi iz ducana, svjecica je denso w24frl, auspuh giannelli rekord.

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Gasi se topli u leru..razlog?
« Odgovori #1 : 08 Lipanj, 2016, 13:21:19 »
Usisne lamelice zijevaju :zijev:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline dhrestak

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 17
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco agility city
  • Moja Kaciga: Probiker multiJ
  • MojSpuh: Giannelli rekord
Odg: Gasi se topli u leru..razlog?
« Odgovori #2 : 21 Lipanj, 2016, 13:17:06 »
Za vikend sam pogledao lamelice ne zijevaju niti malo, onda sam stavio vecu diznu 94 umjesto 90, ostavio smjesu kako je bila i vise mi se ne gasi topli u leru. Jedino sto sada primijetim da nakon sto ga upalim prvih par sto metara trokira dok je hladan a onda nakon toga kao da mu se cok upali dok stojim ostaje dosta visoko kao da drzim gas i tako jedno par minuta voznje nakon toga se smiri i dalje je potpuno normalan. Ima li itko ideju da li se cok prekasno aktivira ili do cega je to? Cok je elektricni, fals zraka nema nigdje.

Offline Sake007

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sprint Hawk
Odg: Gasi se topli u leru..razlog?
« Odgovori #3 : 21 Lipanj, 2016, 20:26:26 »
Bas sam ti mislio reci pogledaj cok/saug