Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Peugeot squab trekker gasi se  (Posjeta: 427 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Boris Bozic

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot squab treker
Peugeot squab trekker gasi se
« : 06 Lipanj, 2016, 12:16:26 »
Pozdrav ljudi, imam gore pomenuti skuter 1996 godiste. E sad imam problem posto je skuter stajao 2 godine (ne pitajte zasto) neki dan sa uzeo da ga upalim. I ocistim ja sve filtere i uspjednem ga upaliti, i vozio sam tako 2-3 dana i juce kada sam krenuo kuci, skuter samo izgubi vucu i iz auspuha kao da izbi nesto, culo se iz auspuha kao da stisnes pistolj na kompresoru na sekundu, posto se ugasio probam ja njega da upalim odmah, i udarim kurblu i skuter se upali i radi na leru, sjednem ja na njega i dam gas, a on se samo zagusi i ugasi. Od tad nece ni da se javi, pa me zanima sta bi moglo biti. Samo da napomenem da se ne razumijem bas puno u skutere pa tako da molim da mi pomognete. Lijep pozdrav i unaprijed zahvalan :)

Offline montis

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 340
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika
  • Moj Skuter: Aprilia sr50minerali
  • Moja Kaciga: Airoh
Odg: Peugeot squab trekker gasi se
« Odgovori #1 : 06 Lipanj, 2016, 12:47:43 »
Auspuh treba očistiti

Offline Boris Bozic

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot squab treker
Odg: Peugeot squab trekker gasi se
« Odgovori #2 : 06 Lipanj, 2016, 13:43:32 »
Da li mi mozes reci kako da ga ocistim, prije nego sto jr ostao dvije godine garaziran, ja sam sjekao auspuh i ocistio i od tad do sad nisam presao mozda 500km pa zbog toga se bojim da mozda nije do auspuha, pa da nr sjecem opet dzaba auspuh, jer nemam aparat za varenje pa bih morao nositi nekome?