Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: VX - Visina nsopa svjetla  (Posjeta: 1517 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline andre@26

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 671
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tu negdje =)
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC FG-15 Draco
VX - Visina nsopa svjetla
« : 04 Listopad, 2008, 20:09:50 »
Zanima me kako spustiti svijetla u prednjem faru jer mi svijetle pre visoko?
Riječ je o novom VX 125.
« Zadnja izmjena: 04 Listopad, 2008, 22:01:44 Benjamin »

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3132
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Svjetla
« Odgovori #1 : 04 Listopad, 2008, 20:12:38 »
Zanima me kako spustiti svijetla u prednjem faru jer mi svijetle pre visoko?
Riječ je o novom VX 125.

a inače trebao bi bit neki vijak s kojim se spušta, a on se nalazi iza svjetala...sa stražnje strane...
ali samo ako su serijska svjetla.. jer ja na novim svojim neam tog.. :icon_thumright:

Offline Aco

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 78
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Derbi GP1 Racing
  • MojSetup: Malossi sport
  • MojSpuh: LeoVince
Odg: Svjetla
« Odgovori #2 : 04 Listopad, 2008, 20:27:07 »
Zanima me kako spustiti svijetla u prednjem faru jer mi svijetle pre visoko?
Riječ je o novom VX 125.
pogledaj u ownerhandbook-u tam bi ti trebalo pisat

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Svjetla
« Odgovori #3 : 04 Listopad, 2008, 20:46:41 »
ako je isto kao i na sp50 runneru ..onda kad skines onu plastiku na kojoj se nalazi znak gilera naprijed...vidit ces far...i na pozadini fara negdje na sredini tacno ima vijak jedan zlatne boje...uzmes kakav kratki sarafciger i okreces taj vijak..kad okreces jedno svijetlo ide dole jedno gore....znaci kratko ide npr dole a dugo gore ..malo se igraj i nadjes sredinu neku i sve super...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline andre@26

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 671
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tu negdje =)
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC FG-15 Draco
Odg: Svjetla
« Odgovori #4 : 04 Listopad, 2008, 20:50:17 »
ako je isto kao i na sp50 runneru ..onda kad skines onu plastiku na kojoj se nalazi znak gilera naprijed...vidit ces far...i na pozadini fara negdje na sredini tacno ima vijak jedan zlatne boje...uzmes kakav kratki sarafciger i okreces taj vijak..kad okreces jedno svijetlo ide dole jedno gore....znaci kratko ide npr dole a dugo gore ..malo se igraj i nadjes sredinu neku i sve super...
A sta se ne mogu oba dvoje spustiti? Ja bi ih oboje spustio i kratko i dugo malo su mi visoki.

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3132
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Svjetla
« Odgovori #5 : 04 Listopad, 2008, 20:54:02 »
ako je isto kao i na sp50 runneru ..onda kad skines onu plastiku na kojoj se nalazi znak gilera naprijed...vidit ces far...i na pozadini fara negdje na sredini tacno ima vijak jedan zlatne boje...uzmes kakav kratki sarafciger i okreces taj vijak..kad okreces jedno svijetlo ide dole jedno gore....znaci kratko ide npr dole a dugo gore ..malo se igraj i nadjes sredinu neku i sve super...
A sta se ne mogu oba dvoje spustiti? Ja bi ih oboje spustio i kratko i dugo malo su mi visoki.

pa probaj, najbolje pa ćeš znat... nije teško :icon_thumright:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Svjetla
« Odgovori #6 : 04 Listopad, 2008, 21:35:03 »
na sp 50 jedino kako mozes spustit obadva svijetla je ovak..kad skines far i povadis sijalice ..gurnes prst kroz onu rupu gdje ide sijalica i ono unura socivo spustis rukom...tako sam ja na svom..jer kako god sam bio onaj saraf dotego ili odvrno skroz uvijek je bilo previsko..pa sam moro tako rucno sociva ona spustat..
Valentino Rossi 46!!!!!