Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Problem sportcity 200  (Posjeta: 486 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline poretti1989

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 79
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Problem sportcity 200
« : 11 Travanj, 2016, 23:09:40 »
Pozdrav svima nije me bilo neko vrijeme ali evo par pitanja za znalce, znaci zanima me koliko vam je max speed po satu sa sportcity 200. Meni nece nikako na ravnom preko 110km/h. Ovu zimu je napravljen velik servis znaci mjenjan je lanac,svjecia,ulje,provjeren je klip,karike. Stavljen je walbro karburator sa beverly 200(prije je bio original cvk keihin),gore jos imam polini vario hi speed sa 9 rolica(iman dva seta jedan od 8.5gr i jedan od 9.2gr),stavljeno je novo kvacilo original, stavljen je novi remen original itd. Uglavnom skoro sve je novo na prijenosu ali motor svejedno ide cca 110km/h. Mene muci to sta sam prije imao sportcity 125ccm kupljen nov i isao je tako reci jednako. motor vrti lijepo i sve ali jednostavno to mu je max speed. Rolice sam isprobao jedne i druge i tu je negdje

Offline poretti1989

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 79
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Problem sportcity 200
« Odgovori #1 : 12 Travanj, 2016, 18:35:36 »
Zanima me jedna stvar u vezi prijenosa u leader masini. Dali ide ili ne ide ona sajbica(distancer) izmedju bolcne i ventilvara kada je gore drugi variomat u ovom slucaju polini sa 9 rolica. Ta sajbica je bila na original variomatu. Pa sada neznam dali je isto potrebna i sada.hvala