Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Speedfight 3 tesko pali nemirno radi i previse trosi 8l  (Posjeta: 946 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Scooterist_#1

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vivacity
  • Moja Kaciga: AGV GP1
Pozz svima!  :hello: Sf3 vodeno, 2013.g, od prvig dana navedeni problemi, 1300km, ocisceb fergazer, plovak zatvara,  vakum pumpa dobra, semerinzi dobri, svjecica ociscena, karb nastelan, igla na najsiromasnijem, prirubnica dobra, filter zraka dobar i propuhan za svaki slucaj, cok provjeren i nakon cca pol minute izlazi iglica 2mm... skuter kad je hladan ne pali bez gasa nikako...s gasom jedva upali uz ogromno trokiranje, bijeli dim i smrad cistog benzina... radi na jako niskim okretajima valjda dok ne skuri sve i onda kako se zagrijava dize okretaje... nakon gasenja motora ako odstoji bar 5-10min opet teze pali, ali lakse nego hladan potpuno... u voznji kad se vozi na pola gasa jedno 20 sekundi i onda se doda ful gas motor koda se zgasi na 1-2sekunde i onda primi gas znaci ne gusenje nego prekine... na ful gasu nema problema, a na manjim otvorima troksa...dizna je serijska 56 i karb je serijski teikei 15... molim vas za pomoc motor je misterijaaaa...

Offline Scooterist_#1

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vivacity
  • Moja Kaciga: AGV GP1
Odg: Speedfight 3 tesko pali nemirno radi i previse trosi 8l
« Odgovori #1 : 27 Srpanj, 2015, 18:46:12 »
O jbt forum

Offline mario1984

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Speedfight 3 tesko pali nemirno radi i previse trosi 8l
« Odgovori #2 : 27 Srpanj, 2015, 18:55:30 »
Pa nemoj odmah tako. Nisu svi online. pa zasto ga ne odvezes na servis(valjda imas garanciju),a rekao si da od prvog dana problemi. po mome karburator ne valja. ali vjerujem da će ti se javit dečki koji se kuže bolje. Možda kakva tvornička greska.

Offline Scooterist_#1

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vivacity
  • Moja Kaciga: AGV GP1
Odg: Speedfight 3 tesko pali nemirno radi i previse trosi 8l
« Odgovori #3 : 27 Srpanj, 2015, 19:06:16 »
Pa nemoj odmah tako. Nisu svi online. pa zasto ga ne odvezes na servis(valjda imas garanciju),a rekao si da od prvog dana problemi. po mome karburator ne valja. ali vjerujem da će ti se javit dečki koji se kuže bolje. Možda kakva tvornička greska.
radim frendu motor, moj nemre bit da hoce jer je kinesko g#vn%... nije bio na prvom zakazanom servisu pa mu otisla garancija... karike odlicne...

Offline Tadr3

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1829
  • Spol: Muški
  • ŠIŠAJ MEŠAJ !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZGB
Odg: Speedfight 3 tesko pali nemirno radi i previse trosi 8l
« Odgovori #4 : 27 Srpanj, 2015, 19:24:04 »
Pozz svima!  :hello: Sf3 vodeno, 2013.g, od prvig dana navedeni problemi, 1300km, ocisceb fergazer, plovak zatvara,  vakum pumpa dobra, semerinzi dobri, svjecica ociscena, karb nastelan, igla na najsiromasnijem, prirubnica dobra, filter zraka dobar i propuhan za svaki slucaj, cok provjeren i nakon cca pol minute izlazi iglica 2mm... skuter kad je hladan ne pali bez gasa nikako...s gasom jedva upali uz ogromno trokiranje, bijeli dim i smrad cistog benzina... radi na jako niskim okretajima valjda dok ne skuri sve i onda kako se zagrijava dize okretaje... nakon gasenja motora ako odstoji bar 5-10min opet teze pali, ali lakse nego hladan potpuno... u voznji kad se vozi na pola gasa jedno 20 sekundi i onda se doda ful gas motor koda se zgasi na 1-2sekunde i onda primi gas znaci ne gusenje nego prekine... na ful gasu nema problema, a na manjim otvorima troksa...dizna je serijska 56 i karb je serijski teikei 15... molim vas za pomoc motor je misterijaaaa...

sve to smrdi na šit frgu

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10852
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Speedfight 3 tesko pali nemirno radi i previse trosi 8l
« Odgovori #5 : 27 Srpanj, 2015, 19:24:39 »
Stavi drugu frgu jbt
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<