Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Popravak startera BEV 500ie  (Posjeta: 418 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mmajsan

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Popravak startera BEV 500ie
« : 13 Srpanj, 2015, 23:00:06 »
Pozdrav!
Mjenjao sam bendix tj. ležaj za paljenje na beverly 500 ie 2008 g. I nakon muke pronalaženja brtve papirnate sve stavim skupa i motor čak proradio no u posudi za ulje kad sam sipao natrag pronašao sam mali valjčić ( štift) veličine 5 x 3 mm i motor je po prvi puta upalio no drugi puta bez gasa neide i nemam ler gas tj. gasi se??!!
E sada moje pitanje je gdje bi mogao taj valjčić u magnetu ili sl. dijelu da ide jer po svim uputstvima ja ga jednostavno ne vidim a nebi opet otvarao poklopac??
MOOLLLIMMM POMOĆ!!!
Dakle samo promjenio ležaj bendixa, stavio natrag poklopac i nažalost našao višak dio koji je iscurio u posudi za ulje a neznam gdje bi odgovarao!!
Ps. Kablove na bateriji nisam spajao pri startanju samo sam ih ručno spojio- možda problem radi toga no mući me taj valjčić!!
Unaprijed zahvalan!!
« Zadnja izmjena: 13 Srpanj, 2015, 23:27:10 mmajsan »

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Popravak startera BEV 500ie
« Odgovori #1 : 14 Srpanj, 2015, 09:31:02 »
to ti je nepovratni ventil ulja u karteru,nazalost moral budes opet skidat poklopac jer se on nalazi u tom deklu tj poklopcu paljenja,federg ga pritisce..sad je pitanje da l je feder ostal na mjestu ili je upal negdi u karter.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)