Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: skuter se pregrijava  (Posjeta: 1568 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline tarik.ustovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sarajevo
  • Moj Skuter: Speedfight 2 WRC
  • Moja Kaciga: 661
  • MojSpuh: je zahrdjao
skuter se pregrijava
« : 25 Ožujak, 2015, 20:14:24 »
E vako,u pitanju je speedfight 2.Pocne se grijati kad se vozim uz brdo.Jednom mi se desilo da sva rashladna tekucina izbije  na cep tako gdje se sipa Od prevelikog pritiska valjda.E sad u cemu je problem ako neko odprilike zna...

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: skuter se pregrijava
« Odgovori #1 : 25 Ožujak, 2015, 20:26:50 »
Imaš zraka u sistemu, a ne vode :angry7:

Kad si ga zadnji put odzračiva? Ili ko ti ga je odzračiva?

Imaš zraka u njemu, trebaš izbit taj zrak vanka.
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline tarik.ustovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sarajevo
  • Moj Skuter: Speedfight 2 WRC
  • Moja Kaciga: 661
  • MojSpuh: je zahrdjao
Odg: skuter se pregrijava
« Odgovori #2 : 25 Ožujak, 2015, 20:52:00 »
Nisam nikad to radio a majstoru kad sam ljeti vozio kaze da je sve uredu...Moze ukratko kako se to radi?

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: skuter se pregrijava
« Odgovori #3 : 25 Ožujak, 2015, 21:04:03 »
Vidiš da nije u redu :laughing7: Nemam pojma točno kako to izgleda na sf2, znam ovako općenito. Pričekaj nekog drugog da ti pomogne.

Ja bi ovako napravia, otvoriš čep hladnjaka i otvoriš čep posude, dakle oba čepa skinuta. Nadoliješ u hladnjak mješavinu antifriza i destilirane vode ili već imaš kupiti razrijeđeni antifriz (dakle nemoj livati niti čisti antifriz niti čistu destiliranu vodu). Malo nadoliješ, ne vjerujem da će ti više progutati. Sljedeći korak je skinuti crijevo od vode što ide sa glave, odspojiti ga. Upališ skuter, pričekaš da termostat otvori 4-5 minuti i kroz rupu na glavi će ti početi istjecati voda, malo pričekaš da teče i vratiš ovu gumu nazad šta si odspojia. Nadoliješ još malo te mješavine antifriza u hladnjak i posudu i to je to. Dakle od početka do kraja su ti oba čepa otvorena, tek kad si gotov zatvoriš oba :icon_thumright:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: skuter se pregrijava
« Odgovori #4 : 25 Ožujak, 2015, 21:11:20 »
Mislim da je na sf-u bio jedan mali imbus na glavi kod pipka za gumu od vode...otvori ga naspi tekucine dok tu prestanu mjehurici i kad pocme piskit zacepi i to je to...bacis mali djir prekontroliras razinu tekucine u posudi i ako si bas skeptican opet vidis taj sarafic da nema slucajno koji mjehuric  :icon_tongue:

Offline Th3Freak

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 31
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot speedfight 2
Odg: skuter se pregrijava
« Odgovori #5 : 25 Ožujak, 2015, 21:13:04 »
Provjeri vodenu pumpu je li ispravna. Meno se isto desavalo. Od prevelikog zagrijavanja je pukla pa sam je morao zamijeniti.