Ostalo > Svijet računala i mobitela
slušalice superlux - skretanje pažnje
eladio:
Evo kako svako malo nešto petljam s istima, napokon sam našao jedne koje ostaju, pa rekoh da ih preporucim svima drugima koje zele jako puno za jako malo , a takvih ovdje vjerujem ima dosta :icon_biggrin:
Ja sam se odlučio za Superlux HD-681 EVO , iako ima tu još par sličnih pa i povoljnijih modela..
http://www.combo.hr/katalog/studio-oprema/slusalice/superlux-hd-681-evo-detail
Mane slušalice nemaju, ali ako cemo traziti dlaku u jajetu s obzirom da ih ja koristim za komp, to je sto nemaju potenciometar za pojačavanje i smanjivanje. S obzirom da sam na proslim sluskama to imao, tocnije na proslim sam cak mogao dodatno stelati bas, srednje i visoke, e to je ovdje nemoguce na njima. netko ce primjetiti da nema mica, sto je meni opet nebitno.
Dakle drugim rjecima to i nisu neke mane, sluske su udobne, ugodne, i zvuk je mrak :icon_biggrin:
zao mi je sto sam se rjesio xonar dx zvucne, pa sam sad opet na integrusi, ali ljudi moji zvuk je za tih nepunih 300kn majka.. Sto je i logicno ako se uzme u obzir da je 50mm driver u pitanju, a da je raspon od 10 - 30000hz . zvucna mi fali jer eto ja neki put volim dodatno neke stvari stelati, a i kad jednom probas nesto dobro, onda cim se vratis na losije to osjetis i smeta :icon_biggrin:
sve u svemu, ako tko gleda sluske za komp, neka uzme u obzir superlux, ja sam dobio info na vise mjesta i citao hrpu hi fi foruma i svi ih hvale i cesto usporedjuju sa 5-10 puta skupljima, pa onda vam je valjda dalje sve jasno :happy6:
Macak sf:
Jesi cuo mozda za SteelSeries slusalice? Ja imam SteelSeries Siberia v2, zvuk je fantastican a nisu skupe, cak mislim da su i jeftinije preko ebay-a od ovih tvojih. Slusalice su jako udobne, doslovno zaboravis da ih imas na glavi. :toothy10:
Evo slika ako nekog zanima:
anabellas:
ja sam narucio jednom s ebaya za cca 200 i nesto kuna siberiu s ebaya, pisalo sve original dosla kopija slusalica... (dobra, ali ipak kopija) , vratili mi novce
sad koristim speedlink medusa 5.1. usb kostale su oko 400kn (sa zvucnom karticom), sad vidim iste takve al ne usb neg 3.5mm jackovi za manje od 300, ne znam dal su iste spec...
http://i2.cdscdn.com/pdt2/s/b/k/1/700x700/sl8795sbk/rw/speedlink-medusa-nx-usb-5-1-stereo-headset.jpg
Macak sf:
Da, nazalost postoji kopija, ja sam kupio v2 prek ebay-a za nekih 300kn i dobio sam original, evo bas mi je buraz neki dan kupio nove v3, kostaju 100€ al kaze da vrijede svaku kunu. Po dizajnu su vrlo slicne v2, no ima razlike u zvuku i u jos par sitnica.
eladio:
to je sve slabo :icon_biggrin: ..mislim nije lose, ali evo npr.
zamjenio sam bas za sharkoon xtatic 5.1 (pravi 5.1) , koje inače koštaju preko 800kn ..i to je smeće iz perspektive ovih superlux..
baš sam zato htio skrenuti pozornost.. jer i ja sam bio zadovoljan s takvim solidnim slušalicama, dok sad nisam probao pravu stvar :icon_biggrin:
..a i iz tehničkih specifikacija možete dosta vidjet, pogledajte npr za tu siberia v1 koje spec ima, koji je driver, i koji je raspon frekv.. :laughing7:
Navigacija
[0] Lista Poruka
Idi na punu verziju