Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Beverly 200 - problem s gašenjem  (Posjeta: 863 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline suma

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 1
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Beverly 200
Beverly 200 - problem s gašenjem
« : 08 Srpanj, 2012, 12:29:20 »
Motor mi je pretrpio pregrijavanje, tj. vrisnuo mu je termostat ventilatora jer nije imao kapi vode. Nisam to skužio isprve jer mi nije signalizirala crvena lampica (duga priča).
Uglavnom to sam sredio , ventilator je proradio, no primjetio sam da antifriz tu i tamo zakaplje, bio kod mehaničara koji tvrdi da bi trebalo mjenjat semering pumpe za vodu, nekih 700kn kaže. Ok.

Druga stvar me najviše zabrinjava, a to je da u vožnji kod malo veće brzine (cca 80-100), na malo večim okretajima, motor se počne gasit i pucat iz auspuha.. Nakon toga moram stat , ponovo ga upalit i tek onda normalno krene sve do ponovnog dizanja velikog broja okretaja.

Majstor kaže da je sigurno usisna grana jer ju je stiskao i malo je bila ispucana ali samo s vanjske strane. Zamijenjena je ali opet ista stvar.

Zna li tko o čemu se radi!??

Mehaničar kojemu sam već 2 put vozio motor valjda ima previše posla pa mu se ne da ispitivat već samo bubne šta bi moglo bit , ja pljunem pare, ups , ipak nije to , idemo dalje..... pa ako netko zna iz prve ruke.. unaprijed hvala !

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Beverly 200 - problem s gašenjem
« Odgovori #1 : 25 Ožujak, 2015, 15:36:54 »
stara tema, no da se nadovezem na visoke okretaje i gasenje. isti problem se i meni dogadao na beverlyu 200 2002godina.

isto tako mi je usisna grana ispucala bila, nju sam zamjenio no opet problem.

nakon nekoliko tjedana mozganja gdje je uzrok dosao sam samo do dva zakljucka. vakuum crijevo-karburator.

kad se to gasenje na visokim okretajima pocelo desavati stavio bih i provjerio sve spojeve na karburatoru, i zakljucim da bi se od vrucine (alu cilindar i walbro karb) cjevcica od vakuuma toliko rasirila da bi pocela vuc tu fals zrak i u crijevu od goriva koje je (hvala originalu) prozirno da bi bilo zraka u crijevu, prijetih.

stegoh vezicom crijevo od vakuuma i malo turirao skuter na mjestu da se crijevo od goriva napuni i voila! skuter normaln radi.


sada mi je na pameti skinuti cijeli rezervar, ocistit i zamijenit pipicu na rezervaru, i nova crijeva za gorivo stavit i po mogucnosti standardni walbro karb zamjenit keihin cvk30.

ako mi moze tko pripomoc sa nabavkom 2m prozirnog crijeva za gorivo bio bih zahvalan!
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34