Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner 50-malossi sport kit 68ccm?  (Posjeta: 1197 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline roby99

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 137
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Benkovac
  • Moj Skuter: Runner VX 125(180)
  • Moja Kaciga: Vemar VXP Ronin
  • MojSetup: Boli glava
  • MojSpuh: Piaggio standard
Runner 50-malossi sport kit 68ccm?
« : 04 Ožujak, 2014, 18:22:50 »
Pozdrav ekipa da ne otvaram novu temu imam p vako imam gileru runner 50 i mislim stavljati na masini je sljedeci setup polini multivar malossiro ederici i bijeli malossicengralni..auspuhjeleo vi malossi red sppnge..pa me zanima koja bidizna i mjesa zraka i koja je svijecica najbolja za kit... jos nesto jel mozi ici standardna glava na taj kit?

Offline Ceki21

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner 50-malossi sport kit 68ccm?
« Odgovori #1 : 04 Ožujak, 2014, 19:37:25 »
jao :D
a diza cca oko 68, svjecica  ngk br9eg
a sto se glave tice, ako prosiris unutarnji promjer glave na 47 mislim da pase ;)

zasto bi stavljao standardnu glavo, ako imas original od kita ?
Trgo - Prijevoz RT

Offline roby99

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 137
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Benkovac
  • Moj Skuter: Runner VX 125(180)
  • Moja Kaciga: Vemar VXP Ronin
  • MojSetup: Boli glava
  • MojSpuh: Piaggio standard
Odg: Runner 50-malossi sport kit 68ccm?
« Odgovori #2 : 04 Ožujak, 2014, 20:28:11 »
Problem je sta je cilindar polovan al je dobar nije nista prisa i nema riseva a klip i karike imam nove..a glavu nisam uzea posto je od purjeta a ja to stavljam na obicnu..

Offline kopanica

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ston
  • Moj Skuter: aprilia sportcity
  • Moja Kaciga: airoh
  • MojSetup: malossi mhr
  • MojSpuh: yasuni r
Odg: Runner 50-malossi sport kit 68ccm?
« Odgovori #3 : 07 Ožujak, 2014, 22:48:50 »
Pozdrav ekipa da ne otvaram novu temu imam p vako imam gileru runner 50 i mislim stavljati na masini je sljedeci setup polini multivar malossiro ederici i bijeli malossicengralni..auspuhjeleo vi malossi red sppnge..pa me zanima koja bidizna i mjesa zraka i koja je svijecica najbolja za kit... jos nesto jel mozi ici standardna glava na taj kit?
da je to moj skut ja bi ctavio ovak oko 70 diznu mozda molo i manju i definitivno ngk iridium svjecicu ili denso iridium ali imaj na umu da je takva svijecica 200 kn, ali vjeruj mi da se i to isplati jer sam ja skrtario pa mi je klip progorio  s jedne strane na drugu zbog lose svijecice

Offline ditek

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1091
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Zip SP70, Nrg 50
  • MojSetup: Stage6 Sport Pro MKII
  • MojSpuh: Roost SP1
Odg: Runner 50-malossi sport kit 68ccm?
« Odgovori #4 : 07 Ožujak, 2014, 23:00:02 »
Pozdrav ekipa da ne otvaram novu temu imam p vako imam gileru runner 50 i mislim stavljati na masini je sljedeci setup polini multivar malossiro ederici i bijeli malossicengralni..auspuhjeleo vi malossi red sppnge..pa me zanima koja bidizna i mjesa zraka i koja je svijecica najbolja za kit... jos nesto jel mozi ici standardna glava na taj kit?
da je to moj skut ja bi ctavio ovak oko 70 diznu mozda molo i manju i definitivno ngk iridium svjecicu ili denso iridium ali imaj na umu da je takva svijecica 200 kn, ali vjeruj mi da se i to isplati jer sam ja skrtario pa mi je klip progorio  s jedne strane na drugu zbog lose svijecice
:laughing7:
Nije ti progorio klip zbog tog sto nisi imo iridium svjecicu, nego zbog krivo toplinske vrijednosti svjecice ili nenaštelanog karburatora

Offline ajlavsrku

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1206
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Vxr
  • Moja Kaciga: Vise njih
  • MojSetup: Polini vario i zvono,polini bregasta,kevlar,alu polutke,e5
  • MojSpuh: Serdarević ili bez kata
Odg: Runner 50-malossi sport kit 68ccm?
« Odgovori #5 : 08 Ožujak, 2014, 12:34:01 »
iridiumke su dobre svićice al su osjetljive na prebogatu smjesu koliko i na siromašnu smjesu

Offline CeRo23

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 85
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runer 50
Odg: Runner 50-malossi sport kit 68ccm?
« Odgovori #6 : 10 Ožujak, 2014, 19:49:15 »
Pozdrav ekipa da ne otvaram novu temu imam p vako imam gileru runner 50 i mislim stavljati na masini je sljedeci setup polini multivar malossiro ederici i bijeli malossicengralni..auspuhjeleo vi malossi red sppnge..pa me zanima koja bidizna i mjesa zraka i koja je svijecica najbolja za kit... jos nesto jel mozi ici standardna glava na taj kit?



ako imas kit nemas sta trazit isod dizne 75 ako zelis da ti klip ne izgori nakon 1000 km.

i stavi si ljubicasti centralni i rolice od 5 do 6.5 grama. ovisi o kitu koje ce najvise odgovarat