Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Koji auto vozite ???  (Posjeta: 688615 )

0 Članova i 7 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1440 : 24 Lipanj, 2011, 16:51:04 »
j#bo vas golf da vas j#bo golf... zasto cim netko stavi sliku auta nekog odmah se sere nestto i govori da je golf jaci....
rodjak mi prvi ima vr6 tricu i uopce ne ide nesto posebno to auto, vozio sam se i u bravu hgt, iako je hgt sporiji od ovog brava dosta, opet vr6 ne ide nesto brze od njega...
dijelovi nisu skupi uopce, samo malo cesce mijenjati zubcasti i spanere jer se auto kolje i brze se trosi... a posto je to fiat a ne recimo alfa , dijelovi su jeftiniji upola , jer kod alfe posto je ekskluzivnija placas i ime....
inace... auto je bombon...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline shegy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PŽ-ZG-KA
  • Moj Skuter: aprilia sr ditek, jogurt, cr250
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1441 : 24 Lipanj, 2011, 16:53:07 »
ja osobno nevolim FIAT , folksvagen mi je drag i ono moze se rec da ga volim (ali nakon honda mazde itd) ali VR6 motor se moze samo sakriti iza ovoga... imao sam dva dobra vr6 auta i nije to nista specijalno... vozio sam i ovakvog fiata i mogu reci da me zadivio... ipak je turbak turbak
KAD SI GLADAN, NISI SVOJ

Offline Grga 2020vT

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 67
  • Spol: Muški
  • tuning is not a crime
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Palit
  • Moj Skuter: Gilera Runner VXR 209
  • Moja Kaciga: AGV
  • MojSetup: Polini
  • MojSpuh: Deak
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1442 : 24 Lipanj, 2011, 17:00:07 »
Sve 5 svaki neka misli ča oće ali me zanima ovi ki govoru da je vr6 brži dali to govoru iz iskustva ili samo pričaju da in se skupljaju postovi?
Ko prvo vr6 je oko 40 ks slabiji(ovisi o kojem modelu se radi jer ima dva 2,8 i 2,9 ili tako nekako) i 100kg teži od mog brava
Dugo moj auto je turbak ča u prevodu znači da kad turbo puni ni jedna atmosfera pa ni jača nema šanse jer sam probal sa puno auti pa su se uvjerili
Ugl nemojte pisat bezveze nego ako znate iz iskustva jer ovako ispadnete glupi
a i čovik vam je sad sve napisal iz iskustva

Offline MIKSETA

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1094
  • Spol: Muški
  • Ona me je ostavila...sutnula u muda moga srca.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gostivar-Mak
  • Moj Skuter: Gilera Runner VXR 20
  • Moja Kaciga: 中国 i AGV
  • MojSetup: Seriski
  • MojSpuh: Seriski
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1443 : 24 Lipanj, 2011, 17:01:59 »
Bravo je za  :jerk:  :drkdrk:
Clean Look to se trazi :D

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1444 : 24 Lipanj, 2011, 17:03:11 »
grga... sve to njihovi tate imaju, a oni to vozaju kad im roditelji zaspu  :icon_thumright:

turbo motor je masu puta jaci od atmosferca, pogotovo pri uzbrdicama, atmosferca moras drzati debelo iznad okretaja di mu je mac moment, a turbaka samo u najboljem punjenju turbine... i opet turbo ga tu ubije...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1445 : 24 Lipanj, 2011, 17:29:06 »

lol od kad su njemacka auta sranja
lol.Od kad je auto srednjeg roda?

Offline VEPAR

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 230
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ?akovec
  • Moj Skuter: Yamaha AEROX
  • Moja Kaciga: Lazer Vertigo
  • MojSetup: maloosi mhr, maloosi multivar, motorforce kevlar
  • MojSpuh: leo vince ZX
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1446 : 24 Lipanj, 2011, 17:45:55 »
grga... sve to njihovi tate imaju, a oni to vozaju kad im roditelji zaspu  :icon_thumright:

turbo motor je masu puta jaci od atmosferca, pogotovo pri uzbrdicama, atmosferca moras drzati debelo iznad okretaja di mu je mac moment, a turbaka samo u najboljem punjenju turbine... i opet turbo ga tu ubije...
dečko mislim da se nisi do sad vozio u dobro složenom atmosvercu pa pričaš gluposti,za mene osobno za vozit auto s turbom treba imat mozga tj znam dosta ljudi koji su se kunuli u kvalitetu turba,a da bi im nakom par tisuča odj#bo taj njhov turbo.I još jedna stvar nema ljepšeg kad na 5.100rpm zapjeva v-tec,evo ti pa slušaj

Offline mamca2

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 288
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: bregana
  • Moj Skuter: aerox
  • Moja Kaciga: hjc
  • MojSetup: tpr
  • MojSpuh: nardo
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1447 : 24 Lipanj, 2011, 17:47:11 »
frend mi ima 2 vr6 2.8 174 ks tak da znam kak ide a hgt je isto brutalan

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1448 : 24 Lipanj, 2011, 18:01:24 »
dečko mislim da se nisi do sad vozio u dobro složenom atmosvercu pa pričaš gluposti,za mene osobno za vozit auto s turbom treba imat mozga tj znam dosta ljudi koji su se kunuli u kvalitetu turba,a da bi im nakom par tisuča odj#bo taj njhov turbo.I još jedna stvar nema ljepšeg kad na 5.100rpm zapjeva v-tec,evo ti pa slušaj

da ti odmah odgovorim... hondu obozavam, vozio sam ih dosta, vozio sam i vtec motore, znam o cemu govoris,
imam 3 auta, od toga su 2 s turbinom, prije ih je bilo i vise, no nebitno....
opet stojim iza toga da je turbo motor ako je u urednom stanju puno brutalniji od atmosferca iste snage....
jer neki dan vozim fiata po uzbrdici i moras ga klati trecom ili max 4. brzinom da bi isao , a to je ono ides do blokade... tu sam sa saabom 9-3 aero sa 220 ks TB , u 5 i 6 brzini punio sat samo tako... ima i duplo vise konja i turbinu, ali opet atmosferac nece ici tako....
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline mamca2

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 288
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: bregana
  • Moj Skuter: aerox
  • Moja Kaciga: hjc
  • MojSetup: tpr
  • MojSpuh: nardo
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1449 : 24 Lipanj, 2011, 18:07:20 »
jel vozio ko hondu civic ili crx 1.6 vti bas me zanima kak to ide jer 1.5 vtec nejde nista posebno nema momenta do 4500 ide koda ima 60 ks kad vtec odradi svoje onda ide malo bolje a za 1.6 sam cuo da kolje

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1450 : 24 Lipanj, 2011, 18:27:05 »
jel vozio ko hondu civic ili crx 1.6 vti bas me zanima kak to ide jer 1.5 vtec nejde nista posebno nema momenta do 4500 ide koda ima 60 ks kad vtec odradi svoje onda ide malo bolje a za 1.6 sam cuo da kolje
koja generacija, 4 ili 5, pretpostavljam da mislis na 5 jer onaj  1.6 u 4 generaciji je imao 110 ks,  i u onome bolidu koji je lagan kao perce auto leti. al isto ispod 4.5k rpma nije nesto posebno jer mu je sav moment iznad...
5 generacija ima 160 ks, njega nisam vozio.. po pricama ide super..al to nista ne znaci kad ga nisam probao
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Papa

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 90
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sp 180
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1451 : 24 Lipanj, 2011, 19:23:09 »
nije problem vozit, ali za sve se mora spominjat...covjek je stavio brava...iako mislim da mu vr6 ne moze nista, i da moze sta ima veze...na ovom forumu ljudi pitaju za neki auto, odmah uleti prijedlog za polo ili golf...ko da samo to postoji na svijetu

vr6 mu ne moze nista...tako je...jeste da se kvari i da neviolim fiat toliko...pogotovo taj 20vt..tesko tj nemoguce je naci neki a da je u stvarno dobrom stanju...

vr je lijena krava...a hgt skojim sam se god stao je bio trom do nekih 110-120...tek kasnije taj auto krene...sad dali ih krivo servisiraju kod nas ili sta neznammm
sto da vadim termostat... ima da mu odu karike odmah ...
volim iskljuciti mozak i gledati sto pisu ljudi koji ga nikad nisu ni ukljucile...

Offline Grga 2020vT

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 67
  • Spol: Muški
  • tuning is not a crime
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Palit
  • Moj Skuter: Gilera Runner VXR 209
  • Moja Kaciga: AGV
  • MojSetup: Polini
  • MojSpuh: Deak
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1452 : 24 Lipanj, 2011, 19:28:21 »
Seriski atmo imal on 100,200 ili 500ks u rangu seriskog turbaka iste snage pa i manje nema šanse,isprobano na masu različitih autiju,frend je imal vr-a i auto ima jeben zvuk i lipo gre to priznam
moj bravo je bil hgt do prije godinu dana kad sam ubacil turbo mašinu iz coupea i potrošil sam hrpu love na to ali sad kad mi dođe neka besna beca,mečka ili bilo ča drugo ča košta više nego ja i auto i sve ča imam mi je neopisiv gušt zalipit mu se na guzicu
ča se honde tiče španal sam se s najnovijom gen civica type r i verzijom prije i oba dva mi ga moru podudlat a ni nsx mi ni mogla pobignut,tip se začudil kad me pretekal i digal ga na 240 a ja mu na guzici
svaka čast onima od vas ki posjeduju svoje aute jer oni znaju kako je kupit auto i održavat ga a kamoli tunirat a vi ostali nedo...ani celojajci kupite auto pa ćete vit ča je to a ne pričajte moj frend ovo ili ono i ne postajte mi filmići s youtube od ljudi ki su utrpali hrpu love u auti pa ti auti idu
moj bravo ima serisku 2.0 20vT mašinu sa 220ks i 310nm okretnog momenta,navedi mi još neki atmosferac te snage i tog momenta a da je 2.0
nisu u dobrom stanju jer je prestal s proizvodnjom prije 10 god i imaju brdo kilometara a i kako idu nemoreš ih vozit pomalo pa oni koje nije briga ne gledaju kako ih voze,niti brinu koliko ulja ima,niti dal su nakon špane pustili turbinu da se ohladi malo pa ga ugasili itd..
ugl ako ne paziš na auto bude sjebaen,bil to fiat,alfa,vw,bmw ili mercedes(znam iz iskustva)

Offline shegy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PŽ-ZG-KA
  • Moj Skuter: aprilia sr ditek, jogurt, cr250
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1453 : 24 Lipanj, 2011, 19:33:36 »
koja generacija, 4 ili 5, pretpostavljam da mislis na 5 jer onaj  1.6 u 4 generaciji je imao 110 ks,  i u onome bolidu koji je lagan kao perce auto leti. al isto ispod 4.5k rpma nije nesto posebno jer mu je sav moment iznad...
5 generacija ima 160 ks, njega nisam vozio.. po pricama ide super..al to nista ne znaci kad ga nisam probao

imao sam 1.5 vtec hondu 5. generaciju.. auto do 4500 okretaja je prakticki mrtav. iznad 4500 je dobar ali problem je sto ima jaku dugu getribu. inace taj 1.5 vtec zovu ekonomik jer stvarno ima dobru potrošnju... imao sam i 1.5 obicnu 90 konja i puno je zivlja i ima krace brzine od ovog.. imao sam i 1.6 16 v i puno hondica jos ali to je druga prića...

@ grga... u potpunosti se slazem s tobom.. i iako nevolim fiat tvoj mi se presviđa i volio bi imati takvog na neko vrijeme... i cjenim tvoj trud oko uređivanja kolica... svaka cast
« Zadnja izmjena: 24 Lipanj, 2011, 19:35:09 shegy »
KAD SI GLADAN, NISI SVOJ

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1454 : 24 Lipanj, 2011, 20:01:14 »
imao par fiata i nikad kvarova nisam imao.. samo izmjene ulja, filtera, remenja, tj servisi normalni.. vozi se ono, 70% normalna voznja, 30% klanje... ali auto nikad nije imao kvar...
 shegy.... da, to sam i ja skuzio na 1.5 motoru da mu je getriba dosta duga... znam da gdje u fiatu kojemu su isto relativno duge brzine, idem cetvrtom, u hondi tu idem trecom...
al te hondine masine, isto uz sva klanja nikad smrti nemaju...
grga, potpuno si u pravu, ako ne odrzavas auto, kvariti ce se....
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Papa

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 90
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sp 180
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1455 : 24 Lipanj, 2011, 20:04:19 »
stvar je odnosa prema autu...

u fiatu se vidi da je ulozeno puno truda i jos ako je dobra ruka nema problema onda...

a nisam znaop da je od coupea masina...to bolesno zna ici...
sto da vadim termostat... ima da mu odu karike odmah ...
volim iskljuciti mozak i gledati sto pisu ljudi koji ga nikad nisu ni ukljucile...

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1456 : 24 Lipanj, 2011, 20:14:22 »
vepar.. tek sam sada pogledao video ovaj.. meni fiat ima skoro posve isti zvuk od 5.400 rpm pa do blokade na 7 tisuca.. mozda mrvicu visi od vtecovog... serijala usis bas nije proizvodio takav zvuk... otkad sam stavio simotin CAI, preporodio se , i dobio ovakav vristeci zvuk  :laughing7:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline tomovzo666

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 699
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
  • Moj Skuter: NrG pOwEr-DD
  • Moja Kaciga: ixs_hx-240
  • MojSetup: BGM original 50 ccm, aluminium
  • MojSpuh: lEo ViNcE-zX
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1457 : 24 Lipanj, 2011, 20:54:43 »
ne, nego tesko je spustit se sa 120 na 40-50 kmh u par metara pred krivinu  :icon_biggrin:
kocnice su jake i sve.. ali je i auto jako  :toothy11:
to si dobro rekao :icon_thumright:

Offline mario_f15

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4285
  • Spol: Muški
  • 2T Power !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...sB...
  • Moj Skuter: ...derbi...
  • Moja Kaciga: ..uvex ps400s..
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1458 : 24 Lipanj, 2011, 20:58:54 »
odnedavno u dvoristu, brat uzeo sebi
1.4 16v, 66kw
prva boja
auto iz nase familije, znam da nikad nije gazen!


« Zadnja izmjena: 24 Lipanj, 2011, 21:01:00 mario_f15 »

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #1459 : 24 Lipanj, 2011, 21:09:07 »
meni osobno odvratno auto... a unutrasnjost je plastika teska.. pogotovo kad hoces nazad sjesti, uvijek opizdim glavom, a i kad naprijed sjedim, jako malo lufta izmedju mene i krova postoji  :toothy12: :toothy12:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta