Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: koja je bolja mašina za tuning piaggio ili minarelli i zašto?  (Posjeta: 9545 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rocky

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 387
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Rocky 50
  • MojSetup: seriala
  • MojSpuh: rezonantni
Odg: koja je bolja mašina za tuning piaggio ili minarelli i zašto?
« Odgovori #40 : 04 Srpanj, 2013, 23:07:29 »
.

Prvo, minarelli LC, blok 1999. godište, cilindar od r verzije s malo agresivnijim tajminzima, serijska glava s boljom kompresijom, dell 12 (dizna 86, igla a12, ler dizna 38) malossi red sponge, top variomat i top remen, leo vince zx. Skuter normalne kombinirane vožnje troši 3 litre, otvorene vožnje s pol gasa pri brzini oko 70 po gps troši 2,6 litara. Isključivo gradske vožnje troši max 3,5 , a gradske agresivne vožnje oko 3,7(kretanje sa svakog semafora ful gas i natjeravanje od semafora do semafora) Preko 4 litre sam ga natjero jedino vožnjom u dvoje po gradu. Pošto sam ja dosta lagan potrošnja je mjerena i s vozačem od 88kg i potrošnja je bila za 1-2 deci veća.

na koju foru si to dobio? moj ovaj rally pojede tomijevog runnera ( on me samo u krajnjoj ima i to je brži za 1-2 km/h ) ali bogami i ždere. dns napravio 90km od točenja do točenja i ujeo mi 4.4 litara E95 :(   ( dell 12 - 78 dizna, ler dizna 40, A12 igla, red sponge, top vario, tgb linearna, i lv RR )